سبزی پلو با ماهی یک غذای محبوب و مرسوم شب عید برای ایرانیان است؛ اما امسال برای این غذای محبوب دقیقا چقدر باید هزینه کرد؟
آمار رسمی چین نشان داد روسیه در دو ماه نخست سال ۲۰۲۳، از عربستان سعودی سبقت گرفته و بزرگترین صادر کننده نفت به چین شده است.
محمدرضا فرزین گفت: با سفر امارات برای تسهیل مبادلات تجاری دو کشور گشایش جدیدی در عراق به وجود آمده و وضعیت بازار ارز در سال جدید بهتر خواهد شد.
هزاران نفر از مردم پایتخت پرتغال شامگاه شنبه در اعتراض به حقوق و دستمزدهای پایین و درخواست مزایای بازنشستگی به خیابان‌های لیسبون آمدند.
در این گزارش به مرور دیدگاه‌های رهبر انقلاب در حوزه‌های اقتصادی و کلیدواژه‌های ایشان در ۵ دیدار ایشان در سال ۱۴۰۱ می‌پردازیم.
شرکت متا پلتفرم در پی ادامه تلاطم بازار ارز دیجیتال، پشتیبانی از توکنهای دیجیتالی غیرقابل معاوضه (NFT) در پلتفرم‌هایش را کمتر از یک سال پس از اعلام آن، متوقف می‌کند.
دوشنبه, 22 اسفند 1401 ساعت 10:22

دومین بانک بزرگ آمریکایی هم تعطیل شد

رسانه‌های آمریکایی بامداد امروز (دوشنبه) از تعطیل‌شدن دومین بانک بزرگ در این کشور تنها دو روز بعد از ورشکستگی بانک «سیلیکان وَلی» در کالیفرنیا خبر دادند.
یکشنبه, 21 اسفند 1401 ساعت 12:57

مقاومت دلار، یورو و درهم شکسته شد

پس از گذشت حدود سه هفته از فعالیت مرکز مبادله ایران، نرخ دلار، یورو و درهم به پایین‌ترین حد خود از زمان راه‌اندازی این مرکز (در دوم اسفند ماه) رسید.
یکشنبه, 21 اسفند 1401 ساعت 12:17

کاهش ۴۰ درصدی نرخ ارز در ۱۰ روز اخیر

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه نرخ ارز در ۱۰ روز گذشته کاهش ۴۰ درصدی داشته است، گفت: افرادی که پیش از این ارز خریده بودند زیان بزرگی را تجربه کردند.
یکشنبه, 21 اسفند 1401 ساعت 10:18

دلار به کانال ۴۰ هزار تومانی بازگشت

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز یک‌شنبه ۲۱ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰ هزار و ۵۹۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شد.
شنبه, 20 اسفند 1401 ساعت 16:38

افت ۳ میلیون تومانی سکه در یک روز

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (شنبه، ۲۰ اسفند ماه) با سه میلیون تومان کاهش نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه، ۱۸ اسفندماه) ۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شد.
صفحه1 از1059