نمایی از داخل خانه ۲۵۰ میلیارد تومانی در خیابان فرشته تهران را ببینید.
چهارشنبه, 10 خرداد 1402 ساعت 08:32

کاهش ۱۰ درصدی قیمت مسکن در روزهای اخیر

در دو هفته اخیر و به‌خصوص ۱۰ روز سپری شده از خردادماه، ورق در بازار مسکن به نفع کاهش قیمت‌ها برگشته است.
قبرس شمالی یکی از جزایر زیبا و شگفت انگیز دریای مدیترانه است که با آب و هوایی عالی و شرایط زندگی مناسب، به مقصدی جذاب برای گردشگران تبدیل شده است.
سه شنبه, 09 خرداد 1402 ساعت 20:47

قیمت روز ورق استیل 304 (خرداد 1402)

سه شنبه, 09 خرداد 1402 ساعت 09:44

فیلم| ماجرای عجیب تعطیلی «داروگر»

ماجرای عجیب تعطیلی داروگر به روایت سخنگوی سازمان امور مالیاتی مهدی موحد سخنگوی سازمان مالیاتی در گفت و گو با خبرگزاری فارس از بدهی 1400 میلیاردی مالک هلدینگ داروگر خبر داد و عنوان کرد شرکت داروگر توسط سازمان امور مالیاتی تعطیل نشده و مالک این هلدینگ کارگران را گروگان گرفته…
نام کارخانجات خودورسازی کشور در همین روزها در ۴۰ سال قبل، تغییر کرد.
نمایندگان مجلس،شهرداری‌های شهرهای دارای بیش از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت را مکلف کردند تا واحدهای مسکونی خالی از سکنه واقع در شهرها را شناسایی کنند و اطلاعات آن را در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار دهند.
یکشنبه, 07 خرداد 1402 ساعت 12:20

سقف عرشه فولادی و مزایای استفاده از آن

سقف عرشه‌ی فولادی به معنای سیستم سقفی است که از عرشه‌های فولادی به عنوان عناصر اصلی ساخته شده است. با ما همراه باشید تا مزایای سقف عرشه فولادی را مورد بررسی قرار دهیم:
ابر پروژه رشت - آستارا پس از ۲۰ سال ساخته خواهد شد و قرار است ۱۵ میلیون تن کالا سالانه از این مسیر عبور کند.
دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) به‌منظور دیدار و گفت‌وگو با رئیس‌جمهوری و وزیر نفت روز جمعه (پنجم خردادماه) وارد تهران شد.
رویترز گزارش داد ، لیر ترکیه ۲ روز پیش از دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور در برابر دلار آمریکا به پایین‌ترین حد خود رسیده است.
صفحه1 از1064