آیت‌الله حاج سیدمحمد باقر آیت میردامادی شب گذشته دار فانی را وداع گفت.
پنج شنبه, 11 خرداد 1402 ساعت 09:56

پیش‌بینی وضعیت هوا طی پنج روز آینده

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت در برخی نقاط کشور در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب پنج روز آینده خبر داد.
چهارشنبه, 10 خرداد 1402 ساعت 11:08

زیارتی که اندوه را برطرف می‌کند

زائران امام رضا علیه السلام باید بدانند که زیارت آنان علاوه بر اجر معنوی بالا از نظر وضعی اثرات مثبت بسیاری بر خود زائر نیز دارد.
چهارشنبه, 10 خرداد 1402 ساعت 11:04

چه میزان از کشور درگیر خشکسالی است؟

مدیرکل مصرف و نظارت بر کاهش هدر رفت آب و فاضلاب کشور: طبق استانداردهای جهانی تا پایان فروردین ۸۶ کشور درگیر خشکسالی است.
به تازگی شرکت آپکو که زیرمجموعه ایران خودرو برای بخش تیونینگ و سفارشی سازی محصولات این گروه صنعتی به شمار می آید، نسخه ای جدید از ۲۰۷ را با عنوان پژو ۲۰۷ بانوان به معرض نمایش گذاشته است که در ادامه به بررسی تغییرات آن می پردازیم.
قطارهای تک‌ریل یا مونوریل که در آن مسیر از یک ریل یا یک تیر تشکیل شده‌است. از عبارت «مونوریل» همچنین برای اشاره به خود مسیر یا ریل یا قطاری که بر روی این مسیر حرکت می‌کند نیز استفاده می‌شود.
سردار رادان فرمانده نیروی انتظامی: این‌ها بیشترین انگیزۀ سرقت را ایجاد می‌کنند. اگر مال‌خر نباشد دزد نمی‌داند جنسی که می‌برد را چکار کند. امسال حال مال‌خران را ناخوش می‌کنیم.
رییس اداره حفاظت محیط زیست مازندران گفت: باند شکار و توزیع گوشت خوک در آمل اقدام به فروش آن در تهران می‌کردند.
گروهی از باستان‌شناسان حین کاوش در یونان، قدیمی‌ترین خانه عصر آهن این کشور را کشف کردند.
طالبان اخیرا نمونه ابرخودروی بومی افغانستان را که توسط شرکت Entop مستقر در کابل ساخته شده است، رونمایی کرد.
رئیس‌کل دادگستری استان کردستان از بازداشت شهردار و چند مدیر شهرداری مریوان با اتهام ارتشاء و تحصیل مال نامشروع خبر داد.
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعد و برق، وزش باد شدید و همچنین خیزش گرد و خاک از امروز تا پپایان تعطیلات پیش رو خبر داد.
صفحه1 از1748