مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا در دو جبهه روسیه و غزه شکست خورده است، گفت: دولتمردان آمریکا در نظر دارند تا پایان سال ۲۰۲۳ به این قائله پایان دهند.
بر اساس رای شعبه ۵۵ دادگاه عمومی و حقوقی تهران، دولت آمریکا و ۴۱ شخص حقیقی و حقوقی دیگر در آمریکا، در پرونده مطالبه خسارات ناشی از ترور سردار سلیمانی به پرداخت ۴۹ میلیارد و ۷۷۰ میلیون دلار محکوم شدند.
نوع واکنش روزنامه‌های زنجیره‌ای و حامیان مدیریت اشرافی در دولت سابق درباره «فساد ارزی مربوط به واردات چای»، حکایت همان است که گفت: تا نشان سُمّ اسبت گم کنند- ترکمانا نعل را وارونه زن!
چهارشنبه, 15 آذر 1402 ساعت 08:20

گفت و شنود| جیک نزنی‌ها!

گفت: یکی از شبکه‌های تلویزیونی ضد انقلاب با تأسف! گفته است؛ برنده امسال جایزه صلح نوبل خیلی بدشانسی آورده است!
جنگ غزه که پس از ۴۸ روز، در روز جمعه سوم آذر به طور موقت متوقف گردیده بود دوباره از سوی رژیم صهیونیستی در روز جمعه ۱۰ آذر آغاز شد، جنگی که پیامدهایش برای مدت طولانی برای صهیونیست ها ادامه خواهد داشت.
سه شنبه, 14 آذر 1402 ساعت 10:40

شرافت سیری چند؟

فیلم منتشر شده از دست و پا زدن مسیح علینژاد برای تحریم ورزش ایران بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته است.
در جریان دیدار رهبرانقلاب با رییس جمهور کوبا، ایشان فرمودند: دولت جناب آقای رئیسی، دولت «کار و فعالیت» است.
رئیس‌جمهور از همتای کوبایی خود در مجموعه سعدآباد استقبال رسمی کرد.
حزب الله لبنان در پی حملات گسترده به مواضع رژیم صهیونیستی 5 بیانیه صادر کرد.
عبدالباری عطوان: اردوغان جز سر و صدا کاری برای فلسطین نمی‌کند/ برادر من حداقل سفارت اسرائیل در ترکیه را تعطیل و روابط خود را قطع کن/ ترس آمریکا از گسترش جنگ توسط ایران نبود همین آتش بس موقت هم انجام نمی‌شد ...
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ایران هیچگاه خواهان توسعه جنگ و ناامنی در منطقه نبوده است و به جنگ‌افروزان در منطقه و جنایتکارانی که به دنبال نسل‌کشی هستند از جمله دولت آمریکا قویاً هشدار داده می‌شود تا دیر نشده حمایت های خود را فورا از رژیم جنایتکار…
صفحه1 از3889