«آل پاچینو» در حالی در سن ۸۳ سالگی در انتظار تولد فرزند جدیدش است که چندی پیش نیز «رابرت دنیرو» ستاره هم نسل او نیز تولد هفتمین فرزند خود را جشن گرفت.
پخش رنگی برنامه‌های تلویزیون برای اولین‌بار با سبک جالبی آغاز شد./خبرآنلاین
این استاد اخلاق با توصیه به اهمیت موضوع محبت کردن به یکدیگر گفت: پدر و مادرها با فرزندان خود مهربانی کنند، زیرا اگر این مهربانی صورت نگیرد آنگاه فرزندان‌شان این مهربانی را در بیرون از خانه از غریب‌ها می‌بینند و در دام آنها خواهند افتاد.
ایرج نصرت‌زاد، سرهنگی که در فیلم «غریب» شناخته‌تر شد، ایام انقلاب منتظر حکم اعدامش بود، اما آزاد شد و به کردستان رفت تا غائله روزهای ابتدایی انقلاب را بخواباند. هرچند در پایان، فقط یک صدا از او به یادگار ماند: «جانم فدای ایران!»
برنامه محبوب و مناسبتی «با حسین(ع) حرف بزن» امسال در شبکه نسیم تولید نخواهد شد.
حسین طاهری مداح سرشناس کشورمان درخصوص حواشی مطرح شده بعد از برگزاری جشن میلاد حضرت معصومه(س) در ورزشگاه حیدریان قم، توضیحاتی ارائه کرد.
قلیان و قلیان‌کشی یکی از تفریحات رایج ایرانی‌های زمان قاجار بود؛ پولدار و بی‌پول و جوان و پیر هم نداشت. همه قلیان می‌کشیدند.
پژمان بازغی بازیگر شناخته‌شده سینما و تلویزیون یکی از فیلم‌های خاطره‌انگیز دوران دفاع مقدس را بازی کرده؛ نقش زینال که خاطرات عجیب و غریبی هم برای او به‌جای گذاشته و شنیدنی است.
رئیس سیمافیلم ضمن ارائه توضیحاتی درباره سریال‌های دردست تولید مانند «عاشورا» و «گاندو3» از تغییر کامل تیم تولید سریال «ترور» که پیش‌تر قرار بود سیروس مقدم آن را کارگردانی کند خبر داد.
سازه آرامگاه شیخ اجل سعدی شیرازی، به شدت نیازمند مرمت و بهسازی است، در غیر این صورت شاهد ویرانی حداقل بخشی از آن خواهیم بود.
سه شنبه, 02 خرداد 1402 ساعت 11:47

کشف آرامگاه حیرت انگیز ۴۴۰۰ ساله در مصر

ویدیویی از کشف آرامگاهی ۴۴۰۰ ساله در مصر باستان را ببینید. / عصر ایران
صفحه1 از1480