سه شنبه, 18 بهمن 1401 ساعت 20:10

بازگشت خودرو به بورس قطعی شد

درحالی که شورای رقابت روز یکشنبه اطلاعیه مبنی بر توقف عرضه خودرو در بورس کالا منتشر کرد، جلسه امروز شورای عالی بورس با تصمیم بازگشت خودرو به بورس به پایان رسید.
قیمت نفت در بازارهای جهانی با یک دلار و 41 سنت به بشکه‌ای 82.40 دلار رسید.
قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۱۸ بهمن تا ظهر به دو میلیون و ۵۵ هزار تومان رسید و نسبت به دیروز شاهد افت ۱۴ هزار تومانی این عدد بودیم. همزمان سکه امامی را تقریبا ۳۰ هزار تومان کمتر از دیروز فروختند و قیمت این سکه یک قدم…
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از مصوبه کمیسیون تلفیق برای عرضه تمامی خودروها در بورس کالا خبر داد و گفت: تصمیم‌گیری عرضه خودرو در بورس کالا از شورای رقابت اخذ می‌شود و به بورس کالا سپرده خواهد شد.
دوشنبه, 17 بهمن 1401 ساعت 13:19

افت شاخص بورس همچنان ادامه دارد!

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۱۷ بهمن‌ماه) با ۲ هزار و ۳۱۹ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۵۳۷ هزار واحدی ایستاد.
انتقاد شدید المیرا شریفی مجری شبکه دو از دستورالعمل عجیب شورای رقابت!
درحال حاضر با وجود ۲۱ میلیارد و ۱۳۰ میلیون مترمکعب آب ذخیره‌شده پشت سدهای کشور، میزان پرشدگی سدها ۴۳ درصد است و ۵۷ درصد ظرفیت مخازن سدهای کشور خالی است.
با تصویب هیأت وزیران، میزان و ضوابط پرداخت پاداش پایان سال ۱۴۰۱ (عیدی) کارکنان و بازنشستگان دولت تعیین شد.
بازار سرمایه نخستین روز معاملاتی را با افت ۱۷ هزار واحدی آغاز کرد. طی معاملات امروز بیشترین خروج پول حقیقی‌ها از صندوق‌ها و فلزات اساسی بود. گفتنی است بعد از اینکه شاخص بورس چندی پیش تا یک قدمی یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحد رسیده بود تیم اقتصادی دولت در…
امروز دستورالعملی که شورای رقابت قرار بود قبل از آغاز بازار سرمایه منتشر کند و درحالی که بازار بورس و نمادهای خودرویی متعادل دنبال میشدند به یکباره در اواسط بازار منتشر شد و با واکنش بسیار منفی بورس مواجه و تمامی نمادهای خودرویی بازار را به صف فروش کشاند.
قیمت دلار در تابلوی صرافی‌ها امروز یک‌شنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ برابر ۴۳ هزار و ۱۳۸ تومان درج شده است.
نمایندگان مجلس در جریان بررسی طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی با ماده ۱۵ این طرح با ۱۵۸ رأی موافق، ۱۹ رأی مخالف و ۵ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۶ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.
صفحه1 از1047