فیلم جدید از ورود مهسا امینی به سالن پلیس تا انتقال او به بیمارستان منتشر شد.
روایت حضور دو گردشگر فرانسوی که به عنوان توریست وارد کشور شدند اما جاسوس از آب درآمدند.
رهبر معظم انقلاب حدود 5 سال پیش در سفری به منظور سرکشی و دیدار با مردم زلزله زده کرمانشاه به طور سرزده وارد این استان شدند و از قسمت های مختلف استان کرمانشاه و مناطق زلزله زده آن دیدار و در جمع مردم سخنرانی کردند.
چهارشنبه, 13 مهر 1401 ساعت 22:24

فیلم| تیزر مراسم عید بیعت 1401

فیلمی که پلیس و مقام قضایی منتشر کرده است نشان می دهد نیکا شاکرمی ساعت ۱۲ و ۰۲ دقیقه شب یعنی ۷ ساعت قبل از پیدا شدن جسدش در حیاط یک خانه در حال گفتگو با موبایل به خانه نیمه کاره ای در مجاورت کوچه خاله اش رفته است تا…
اعترافات یکی از اغتشاش گران محله پیروزی تهران که توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه بازداشت شده است.
چهارشنبه, 13 مهر 1401 ساعت 16:44

فیلم| واکنش مردم به بدل رهبری!

حضور رهبر انقلاب در جمع افسران دانشگاه امین نه تنها پیام‌های مهمی را به دنیا مخابره کرد بلکه یک موج سواری گسترده را خنثی کرد.
چهارشنبه, 13 مهر 1401 ساعت 16:43

فیلم| شخم زنی با نوای «حاج مهدی رسولی»

حاج مهدی رسولی مداح اهل بیت (ع) در جمع رزمندگان یگان‌های عملیاتی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) حضور یافت و در عملیات موشکی ‌سپاه علیه تروریست‌های کومله شرکت کرد.
حمله اغتشاش گران مسلح به کلانتری ۱۶ زاهدان و حوادث روز جمعه سیاه تعدادی شهید و مجروح به همراه داشت.
راحله موسوی همسر شهید مدافع امنیت سروان پرویز کرم‌پور: اگر پلیس در تجمعات حضور دارد فقط برای این است که اعتراضات به‌حق مردم به اغتشاش و ناامنی تبدیل نشود.
یکی از دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر در قائمشهر گفت: موج سازی و تبلیغات در فضای مجازی بزرگترین تله است. برخی از سلبریتی ها به صورت علنی جوانان را دعوت به آشوب کردند.
صفحه1 از80