بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره موافقت مقام معظم رهبری با عفو برخی از زندانیان حوادث اخیر گفت: خیلی خوشحالم که خانواده‌هایی امروز خوشحال می‌شوند و دوباره آرامش خواهند داشت.
معاونت تدوین مقررات و امور حقوقی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر، در قبال آنچه «اظهارات و شبهه‌افکنی برخی اشخاص درباره جایگاه قانونی ساترا برای نظارت بر صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی» خوانده است، بیانیه‌ای را صادر کرد.
پنج شنبه, 13 بهمن 1401 ساعت 11:30

هومن حاجی عبداللهی با ببر مازندران آمد

فیلم سینمایی «بچه زرنگ» به عنوان تنها انیمیشنی که امسال در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر حضور دارد، برای دوبله از جمعی از بازیگران و صداپیشه‌ها بهره گرفته است.
قدیمی‌ترین آهنگ جهان که تاکنون وجودش با تحقیقات علمی به اثبات رسیده یک موسیقی سومری است که لوح متن این موسیقی باستانی در یکی از دانشگاه های کالیفرنیا به نت های امروزی ترجمه شده است.
تصاویری از خانه هنرمندان و یک جلسه ظاهرا رسمی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.
کیانو ریوز در واکنش به سوال خبرنگار در مورد اینکه اگر قدرت ماورایی داشتی چه انتخابی می‌کردی، گفت:یک چیزی که این قابلیت را به من بدهد تا هروقت بخواهم بتوانم به هر زبانی خواستم صحبت کنم مثل فارسی.
انسیه خزعلی، معاون زنان و خانواده دولت سیزدهم و معصومه ابتکار، معاون پیشین زنان و خانواده دولت دوازدهم با محور «سیاستگذاری حوزه زنان» در برنامه «شیوه» شبکه چهار سیما به گفت‌وگو و مناظره خواهند پرداخت.
به‌دنبال انتشار برخی اخبار مبنی بر درخواست رئیس رسانه ملی از رئیس جمهور درباره توقف فعالیت پلتفرم فیلیمو، ساترا اطلاعیه‌ای صادرکرد.
به نظر نمی‌رسد که درگیری و دشمنی ایجاد شده بین جرارد پیکه، مدافع سابق بارسلونا، با شکیرا به این زودی به پایان برسد.
صفحه1 از1471