درحالی که مهناز افشار در سال‌های گذشته ضمن کشف حجاب و حضور در رسانه‌های ضدایرانی فارسی‌زبان، تلاش کرده بود چهره یک سلبریتی جدا شده از وطن و وابسته به اپوزیسیون را از خود به نمایش بگذارد، برخورد‌های خشن با او به مایه عبرت سایر سلبریتی‌هایی تبدیل شد که سعی داشتند…
سه شنبه, 12 مهر 1401 ساعت 16:00

شروین حاجی پور با قرار وثیقه آزاد شد

دادستان انقلاب اسلامی مرکز استان مازندران اعلام کرد که "شروین حاجی‌ آقاپور " از خوانندگان موسیقی پاپ و از بازداشت‌شدگان اغتشاشات اخیر آزاد شد.
علیرضا پورمسعود در توئیتر نوشت:
برزو ارجمند که بیشتر شهرت خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دارد همسرش را بدون حجاب مقابل دوربین نشانده و اینگونه اغتشاشگران را تشویق می‌کند.
روزنامه آفتاب یزد خطاب به یک سلبریتی بی‌صداقت و عوام‌فریب نوشت کاش در برره می‌ماندی!
مهناز افشار و محسن نامجو که در تجمع حمایت از اغتشاشات علیه ایران شرکت کرده بودند توسط برخی دیگر از شرکت‌کنندگان، با اهانت از جمع بیرون شدند! این اتفاقات با واکنش‌های فراوانی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شده است.
محمدحسین پویانفر مداح معروف در توئیتر نوشت:
حامد بهداد بازیگر سینما و تلویزیون، گفت: حفظ تمامیت ارضی این آب و خاک آرمان و فصل مشترک همه ما است و همین مهم مرز ما را با هر آنکه ایران ما را تجزیه بخواهد جدا می‌کند.
فرزند مرحوم ایرج قادری، با بیان اینکه مردم همیشه به عهد خود به انقلاب و به کسانی که واقعاً دلسوز هستند وفا کردند، گفت: امروز خواهشم این است که مردم دست به دست هم دهند و آلوده اشتباه نشوند.
مهناز افشار در آشوب‌های امروز ضدانقلاب در آلمان حاضر شده بود که از محل تجمع رانده شد؛ این تصاویر برسد به دست سلبریتی هایی که گمان می کنند، بدون جمهوری اسلامی می توانند زندگی آرامی داشته باشند.
مجری «سمت خدا» پس از چندی غیبت، دوباره به آنتن برگشت. این مجری قدیمی دوباره بعد از مدتی غیبت، امروز در برنامه «سمت خدا» حضور پیدا کرد.
صفحه1 از1457