شنبه, 09 مهر 1401 ساعت 19:15

کارتون| به خاطر یک مشت دلار

اخبار رسیده به تسنیم از منابع آگاه حاکیست: «مهران مدیری» که اخیراً با برخی مواضع خود به تحریک عواطف و دامن زدن به آشوب‌ها کمک کرده بود، به واسطه دستور دادستان ممنوع الخروج شده بود.
چهارشنبه, 30 شهریور 1401 ساعت 21:18

کارتون| زن زندگی آزادی به روایت تصویر

زن زندگی آزادی به روایت تصویر ...
تمام این گفتگو رمزگذاری شده است!!!
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا، تماس تلفنی یاییر لاپید نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی را جواب نداد. رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که دولت بایدن در حوزه تصمیم گیری درباره پرونده توافق هسته ای با ایران هیچ توجهی به نظرات رژیم صهیونیستی نمی کند.
روزنامه «فایننشال‌تایمز» اعلام کرد: «محمدرضا پهلوی، ۳۵ میلیارد دلار دارایی از ایران خارج کرده است». ۳۸۴ چمدان جواهرات شامل تاج‌های بدون قیمت شاه و ملکه. از طرفی قیمت جواهراتی که این خاندان با خود از ایران خارج کردند غیرقابل تخمین است.
حدود سه دهه‌ است که نرخ رشد جمعیت کشور روند نزولی به خود گرفته است و در سال‌های نه‌چندان دور به صفر می رسد.
یک کاربر توئیتر که گویا ذوب در تفکر لیبرال می باشد، پیامی از آرزوهای ساده لوحانه خود را نوشت که با واکنش جالبی روبرو شد.
جمعه, 20 خرداد 1401 ساعت 01:38

کاریکاتور| جوکی به نام سازمان ملل

سه شنبه, 17 خرداد 1401 ساعت 21:20

طنز| وضعیت «خانه سینما» به روایت تصویر!

سه شنبه, 17 خرداد 1401 ساعت 17:17

کاریکاتور| فالوئرهای سلبریتی‌پرست!

بچه که بودیم فکر می‌کردیم قدیم ها آدمها چقدر خنگ بودند که ساخته دسته خود را می پرستیدند. اما این روزها خیلی خوب درک می‌کنیم که پرستیدن بت فقط کار آدم‌های خنگ قدیمی نیست. امروز هم آدم‌ها با دستان خود بتهایی می‌سازند به نام سلبریتی! البته بت‌های امروز حرف هم…
صفحه1 از48