اسماعیل شه‌بخش از اعضای جیش‌العدل توسط نیروهای امنیتی ایران به هلاکت رسید.
نماز عبادی سیاسی جمعه چهارم اسفندماه شهرستان کرج به امامت آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز و امام‌جمعه کرج در مصلای بزرگ امام خمینی رحمه‌الله علیه اقامه شد.
ریاست جمهوری بلژیک که ریاست دوره‌ای اتحادیه اروپا را بر عهده دارد، طی اظهاراتی اعلام کرد که کشورهای عضو این اتحادیه درباره سیزدهمین بسته تحریمی خود علیه روسیه به توافق رسیده‌اند.
نماینده ایرلندی پارلمان اروپا نسبت به کشتار شهروندان در نوار غزه هشدار داد.
۲۴ ماه جنگ هزینه‌های انسانی، نظامی و اقتصادی هنگفتی بر اوکراین وارد کرده و بسیاری مذاکرات صلح را بهترین راه حل برای این کشورها می‌دانند.
رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) هشت نفر از عناصر تروریستی راپیش از راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در اصفهان دستگیر کردند.
چهارشنبه, 02 اسفند 1402 ساعت 12:04

شبکه پیگیری اجرای قانون اساسی ایجاد شد

در نشست هیئت پیگیری اجرای قانون اساسی با معاون اول رئیس جمهور، راهکارهای تحقق اصول اقتصادی قانون اساسی به بحث و بررسی گذاشته شد.
اوجی، وزیر نفت گفت: دشمن قصد داشت بخش گاز خانگی مردم را دچار چالش کند و الحمدلله آمادگی کاملی داشتیم و این کار خبیثانه‌ی دشمن بدون اینکه اتفاقی در شهرها و روستاها رخ دهد، خنثی و خطوط گازرسانی سریعا ترمیم شدند.
معاون پارلمانی و امور مجلس وزارت اطلاعات گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات در تابستان امسال و در ایام منتهی به سالگرد اغتشاشات تعدادی از عوامل دشمن را دستگیر و بمب‌هایی را نیز از آنها کشف و خنثی‌سازی کردند
در پی اظهارات روز گذشته رئيس دستگاه قضا مبنی بر بازگشت بدهی‌های بابک زنجانی به کشور، مرکز رسانه قوه قضائيه اطلاعیه ای تبیینی با همین موضوع منتشر کرد.
سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که این ارتش چند کشتی جنگی آمریکا، یک کشتی اسرائیلی و مواضعی در بندر «ام الرشراش» ایلات در جنوب سرزمین های اشغالی فلسطین با پهپاد مورد حمله قرار داده‌اند.
سفیر اسرائیل در هندوستان از کمک امارات و عربستان برای تامین مسیر زمینی کالاهای به مقصد اسرائیل رونمایی کرد.
صفحه1 از3921