یکشنبه, 12 آذر 1402 ساعت 10:14

راهنمایی نگارش پایان نامه عمران

«بدیع‌الزمان جَزَری» عالم و مخترع مسلمان، برای افرادی که می‌خواستن سر ساعت خاصی بیدار شن، یک فلوتیست اتوماتیک رو طراحی کرد که با نیروی آب کار می‌کرد و پس از رسیدن آب به سطحی مشخص، با نواختن نوایی ملایم افراد رو بیدار می‌کرد.
هشتمین کنفرانس بین‌المللی سفر هوش مصنوعی (AI Journey) که از ۱ الی ۳ آذرماه ۱۴۰۲ در مسکو برگزار شد، سکوی مهمی برای بحث در مورد هوش مصنوعی بود.
سازمان فضایی ایران در راستای پایش منابع آبی کشور و بارندگی‌های چند روز اخیر در مناطق مختلف کشور با استفاده از داده‌های ماهواره خیام اقدام به پایش مناطق مختلف کشور کرده است.
خرید فالوور اینستاگرام لازمه توجه به یک سری نکات هم قبل خرید ، حین خرید و هم بعد خرید می باشد ما در این مقاله قصد داریم به نکات مهم قبل از خرید فالوور اینستاگرام بپردازیم و تمامی نکات مهم را قید کنیم پس در ادامه همراه ما باشید .
چهارشنبه, 17 آبان 1402 ساعت 14:53

آموزش تنظیمات حرفه ای بازی پابجی موبایل

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: فرایند ارائه اینترنت ماهواره‌ای به نوع همکاری اپراتور ارائه‌دهنده خدمت مرتبط است.
در رزمایش اقتدار ۱۴۰۲ نیروی زمینی ارتش تست میدانی موشک کروز هواپایه حیدر از بالگرد ۲۱۴، با موفقیت انجام شد.
با پیگیری چندماهه وزارت ارتباطات، اتحادیه بین‌المللی مخابرات استارلینک را مکلف به همکاری با ایران کرد، قدم بعدی برای ارائه قانونی اینترنت ماهواره‌ای استارلینک در کشور برداشته شد.
چهارشنبه, 12 مهر 1402 ساعت 14:51

«سیم‌کارت گردشگری» تکذیب شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سیم‌کارتی به نام سیم کارت گردشگری نداریم و هر کسی وارد خاک ایران شود از ظرفیت رومینگ استفاده می‌کند.
تسوبامه، شرکتی نوپا در توکیو، ربات چهار چرخ آرک‌اکس با ارتفاع ۴.۵ متر را ساخته است و قصد دارد از این ربات در صنعت فضایی استفاده کند.
صفحه1 از287