کاربرد هوش مصنوعی در طراحی و تولید کاغذ دیواری چیست؟ صنعت کاغذ دیواری به عنوان یکی از حوزه‌های اساسی در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی، همواره به دنبال نوآوری و بهبود فرآیندهای تولید و طراحی است. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، وارد شدن هوش مصنوعی به عنوان یک عامل کلیدی در…
امروزه مخازن آب پلی اتیلن، به دلیل مزایای زیادی که نسبت به دیگر انواع منبع‌ها دارند، بهترین گزینه برای ذخیره آب هستند. اما در میان منبع‌های پلاستیکی، مخزن آب عمودی یا ایستاده، پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین مخزن پلی اتیلن است که در مصارف خانگی، صنعتی، کشاورزی و... کاربرد دارد.
10 روش رایج کلاهبرداری در تعمیر گیربکس، از تعویض قطعات سالم تا استفاده از قطعات تقلبی و عدم ارائه ضمانت، با نکات پیشگیری.
پنج شنبه, 21 تیر 1403 ساعت 12:53

تعمیر برد یخچال در اصفهان

سه شنبه, 19 تیر 1403 ساعت 09:01

برترین دانشگاه های پزشکی ترکیه

یکشنبه, 17 تیر 1403 ساعت 17:27

تعمیرات اتوماسیون صنعتی

امروزه اتوماسیون صنعتی در بسیاری از صنایع و کارگاه­ها کاربرد دارد. بدون استفاده از اتوماسیون صنعتی و تجهیزات اتوماسیون صنعتی آن چرخه تولید و صنعت دشوار و گاهی غیرممکن است. تجهیزاتی مانند مانند پی ال سی از جمله ابزارهایی هستند که به اجرای اتوماسیون صنعتی و تسهیل مدیریت و کنترل…
بازسازی ساختمان های قدیمی یکی از جنبه های حیاتی در مدیریت شهری و حفظ میراث فرهنگی است. با گذشت زمان، ساختمان های قدیمی به دلایل مختلف از جمله عوامل طبیعی، فرسایش و تغییرات کاربری، نیازمند بازسازی و بهسازی می شوند. بازسازی این ساختمان ها نه تنها به بهبود و افزایش…
«سعید جلیلی» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز دوشنبه ۱۱ تیرماه از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ بازدید کرد.
کپسول جدیدی به نام پیل‌بات(PillBot) به پزشکان این امکان را می‌دهد که معده را از راه دور از طریق یک برنامه تلفن هوشمند بررسی کنند و فرآیند آندوسکوپی را در خانه امکان‌پذیر می‌کند.
زمین شناسان با مطالعه نمونه‌های رسوبی از دریای آموندسن شواهدی از یک سیستم رودخانه‌ای باستانی ۴۰ میلیون ساله در جنوبگان کشف کردند.
صفحه1 از295