مبل شویی در منزل در مازندران یکی از خدمات پرطرفدار در این استان است. با توجه به زندگی پرمشغله امروزی، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند مبلمان خود را در منزل بشویند تا از ترافیک و شلوغی شهر در امان باشند.
پنج شنبه, 16 آذر 1402 ساعت 12:00

صفر تا صد ثبت شرکت واردات و صادرات

پنج شنبه, 16 آذر 1402 ساعت 11:57

معرفی کتاب 48 قانون قدرت

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا در دو جبهه روسیه و غزه شکست خورده است، گفت: دولتمردان آمریکا در نظر دارند تا پایان سال ۲۰۲۳ به این قائله پایان دهند.
استاد حوزه و دانشگاه، گفت: رهبر انقلاب مرتب در سخنانشان می‌فرمایند امید را در دل مردم زیاد کنید و برخی‌ افراد نمی‌گذارند امیدی وجود داشته باشد.
روغن پونه کوهی برای درمان سرفه، برونشیت و سرماخوردگی بسیار مفید و موثر است، البته نحوه استفاده از روغن پونه کوهی برای درمان سرماخوردگی حائز اهمیت می‌باشد.
پنج شنبه, 16 آذر 1402 ساعت 09:15

ساکت استعفا داد

مدیرعامل باشگاه سپاهان با ارسال نامه‌ای از سمت خود استعفا داد.
در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه نیروی دریایی سپاه، دو فروند کشتی حامل سوخت قاچاق به‌حجم تقریبی ۴.۵میلیون لیتر در جنوب جزیره بوموسی توقیف و این دو شناور جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.
چهارشنبه, 15 آذر 1402 ساعت 10:40

پلیس ترکیه تتلو را تحویل ایران داد

امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که چند سال اخیر در استانبول ترکیه زندگی می‌کرد دقایقی پیش توسط پلیس ترکیه در مرز بازرگان تحویل ایران با دستور قضایی بازداشت شد.
چهارشنبه, 15 آذر 1402 ساعت 10:00

شهادت یک مرزبان ‌در سراوان +عکس

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: طی عملیاتی در درگیری مرزداران هنگ مرزی سراوان با قاچاقچیان، احدی از مرزداران مجروح که پس از گذشت ۵ روز به علت شدت جراحات در سحرگاه یوم جاری دعوت حق را لبیک و به شهادت رسید.
چهارشنبه, 15 آذر 1402 ساعت 09:52

در روز‌های آلودگی هوا چه بخوریم!

برای کاهش اثر خطرات آلودگی هوا چه غذا‌هایی مصرف کنیم.
صفحه1 از13446