اسماعیل شه‌بخش از اعضای جیش‌العدل توسط نیروهای امنیتی ایران به هلاکت رسید.
نماز عبادی سیاسی جمعه چهارم اسفندماه شهرستان کرج به امامت آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز و امام‌جمعه کرج در مصلای بزرگ امام خمینی رحمه‌الله علیه اقامه شد.
ریاست جمهوری بلژیک که ریاست دوره‌ای اتحادیه اروپا را بر عهده دارد، طی اظهاراتی اعلام کرد که کشورهای عضو این اتحادیه درباره سیزدهمین بسته تحریمی خود علیه روسیه به توافق رسیده‌اند.
نماینده ایرلندی پارلمان اروپا نسبت به کشتار شهروندان در نوار غزه هشدار داد.
با راه اندازی سامانه خودنویس دیگر امکان فعالیت مشاوران املاک غیر مجاز در تهران وجود ندارد و از خردادماه حدود ۸۶هزار قرارداد اجاره ثبت شده است.
ناسا چگونگی تأثیر خورشید گرفتگی کامل سال ۲۰۲۴ بر طبیعت را بررسی کرد.
۲۴ ماه جنگ هزینه‌های انسانی، نظامی و اقتصادی هنگفتی بر اوکراین وارد کرده و بسیاری مذاکرات صلح را بهترین راه حل برای این کشورها می‌دانند.
افت ناگهانی دمای هوا در چین باعث مرگ تعدادی پرنده شد.
رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) هشت نفر از عناصر تروریستی راپیش از راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در اصفهان دستگیر کردند.
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: نرخ ارز در بازار آزاد را به رسمیت نمی‌شناسیم و هدف دولت همان روش‌های توافقی است و از همه ابزار‌ها باید در این ارتباط استفاده شود.
شنبه, 05 اسفند 1402 ساعت 08:03

ساعت موبایل‌ها باز هم جلو می‌رود؟!

با رسیدن به روز‌های پایانی سال ۱۴۰۲ این سوال مطرح می‌شود که آیا اول فروردین ۱۴۰۳ همه موبایل‌ها از «قانون عدم تغییر ساعت رسمی کشور» تمکین خواهند کرد یا اینکه برخی کاربران دوباره باید نیمه اول سال جدید را یکساعت جلوتر از دیگران زندگی کنند.
صفحه1 از13519