مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان توضیحات کاملی در خصوص مباحث مطرح شده در پرونده فساد در این باشگاه مطرح کرد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت مادر گرامی حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن نصرالله را تسلیت گفتند.
وزارت امور خارجه عربستان سعودی در واکنش به حمله اخیر جنگنده‌های اسرائیلی به چادر آوارگان فلسطینی در جنوب غزه بیانیه شدیداللحنی صادر کرد.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: هنوز صحبتی با آقای لاریجانی صورت نگرفته و باید ببینیم آیا ایشان اصلا ثبت نام خواهد کرد یا نه! ولی اگر آقای لاریجانی ثبت نام کرد آن وقت با ایشان مذاکره خواهیم کرد.دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: هنوز صحبتی با آقای لاریجانی صورت نگرفته و…
واشنگتن به کشورهای اروپایی فشار وارد می‌کند تا در بحبوحه انتخابات ریاست‌جمهوری در این کشور به تنش‌ها با ایران دامن نزنند.
دوشنبه, 07 خرداد 1403 ساعت 14:21

صادق زیباکلام مجرم شناخته شدند

سخنگوی هیات منصفه دادگاه‌های سیاسی و مطبوعاتی گفت: دادگاه رسیدگی به پرونده‌های محمدرضا سعدی مدیرمسئول روزنامه «جهان صنعت» و صادق زیباکلام امروز در شعبه یک دادگاه کیفری یک برگزار شد.
چرا وردپرس را برای طراحی سایت انتخاب کنم؟ پاسخ کوتاه به این سوال این است که، چرا وقتی چرخ اختراع شده، چرا دوباره آنرا از اول اختراع کنیم؟
دوشنبه, 07 خرداد 1403 ساعت 11:09

حضور سعید جلیلی در منزل شهید رئیسی +عکس

سعید جلیلی در منزل شهید رئیسی حضور یافت.
دوشنبه, 07 خرداد 1403 ساعت 10:08

جزئیات قتل ۵ عضو یک خانواده در سیرجان

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان سیرجان از قتل پنج نفر از اعضای یک خانواده در سیرجان خبر داد و گفت: در این حادثه اعضای یک خانواده شامل زن و شوهر و سه فرزند خانواده به قتل رسیده اند.
صفحه1 از13607