حضور سید میثم خامنه ای فرزند رهبر معظم انقلاب در اجتماع عظیم امت رسول الله (ص) در میدان انقلاب تهران.
اجتماع بزرگ امت رسول‌الله(ص) علیه اغتشاش‌گران و آشوب‌گران روزهای گذشته، در میدان انقلاب با حضور گسترده و میلیونی مردم برگزار شد.
شنبه, 02 مهر 1401 ساعت 10:54

تصاویر| ییلاق عشایر خرم‌آباد

عشایر شهرستان خرم‌آباد که بیشتر در استان خوزستان و اطراف سد کرخه مستقر می‌شوند، پس از پایان دوره قشلاق به طرف ییلاق تابستانی خود حرکت می‌کنند؛ کوه گرین، کوهپایه‌های نزدیک سراب کهمان، گاماسیاب و کوه‌های مخملکوه از نقاط اصلی ییلاق عشایر خرم آباد است که پوشش مناسب گیاهی و آب…
اجتماع بزرگ امام حسنی‌ها به مناسبت سالروز وفات پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) عصر جمعه (۱ مهر ۱۴۰۱) در میدان آزادی برگزار شد.
تجمع خودجوش مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان در پی هتک حرمت و جسارت به محضر قرآن و اهل بیت علیهم السلام و ساحت مقدس امامزاده عبدالله علیه السلام عصر امروز پنجشنبه در همدان برگزار شد.
در پی اعلام تجمع در برخی از کانال‌های فضای مجازی شب گذشته حدود 150 نفر در یکی از میادین بجنورد اجتماع و از ابتدا با شعارهای ساختارشکنانه قصد تشویش اوضاع و همراه کردن مردم را داشتند.
آیت الله رئیسی: رسیدگی عادلانه قضایی به جنایت رئیس‌جمهور سابق آمریکا را از طریق یک دادگاه عادلانه، دنبال خواهیم کرد.
چهارشنبه, 30 شهریور 1401 ساعت 15:57

تصاویر دیدنی از پل معلق مشگین شهر

پل معلق مشگین شهر یکی از جاهای دیدنی اردبیل و طولانی‌ترین پل کابلی خاورمیانه است.
چهارشنبه, 30 شهریور 1401 ساعت 15:45

عکس| حاتمی کیا در دیدار با رهبر انقلاب

ابراهیم حاتمی‌کیا در دیدار جمعی از پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس با رهبر انقلاب حضور دارد.
جمعی از پیشکسوتان، فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و خانواده‌های شهدا در آستانه هفته دفاع مقدس صبح امروز با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
چهارشنبه, 30 شهریور 1401 ساعت 11:40

تصاویر| برداشت خرما در خوزستان

اواخر شهریور هرسال موعد برداشت خرما از ۳۳ هزار هکتار از نخلستان های خوزستان است.این استان دومین تولید کننده خرما در کشور است که پیش بینی می‌شود امسال در ۱۷ شهر خوزستان بیش از ۱۸۷ هزار تن خرما برداشت شود.خرمای تولیدی در نخلستان‌های استان خوزستان به کشورهای مختلف آسیاو اروپا…
چهارشنبه, 30 شهریور 1401 ساعت 11:29

تصاویر| منطقه گاومیش آباد

منطقه گاومیش آباد در ساحل شرقی رودخانه کارون و جزو شهرستان کارون است. یکی از الزامات زیست محیطی گاومیش ها زندگی در کنار آب است که باتوجه به محرومیت منطقه، به تنها سرگرمی کودکان در تابستان تبدیل شده است.
صفحه1 از1597