یک متخصص تغذیه گفت: در فصل زمستان، بی تحرکی افراد، باعث چاقی و یبوست می شود و شلغم بهترین راه درمان یبوست است.
محققان از نانوذرات لیپیدی برای رهایش عناصر درمانی به منظور رفع مشکل فیبروز کبدی استفاده کردند. این روش روی موش‌ها موفقیت‌آمیز بوده است.
«بیل گیتس» بنیانگذار شرکت بزرگ مایکروسافت و یکی از ثروتمندترین افراد جهان به تازگی به استرالیا هشدار داد که خود را برای همه‌گیری بعدی آماده کند چرا که همه‌گیری بعدی می‌تواند ساخته دست بشر و بسیار بدتر از کووید-۱۹ باشد.
آسیب دیدگان و خانواده جانباختگان بر اثر تزریق واکسن فایزر در لندن تجمع کردند.
حشرات منابع غنی از پروتئین هستند و حتی به عنوان سوپر غذا هم شناخته میشوند، یعنی مقدار کمی از آنها انرژی زیادی را برای بدن تامین می‌کند.
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی، در خصوص باور‌های اشتباه مردم نسبت به مصرف برخی مواد غذایی از جمله مصرف شیر، توضیحاتی ارائه داد.
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران، در مورد شایع ترین سرطان در کشور که هر ۴۵ دقیقه یک زن را مبتلا می کند، توضیحاتی ارائه داد.
اغلب انسان‌ها گلو درد را تجربه کرده اند. گلو درد میتواند دلایل مختلفی داشته باشد، شما میتوانید با رعایت یک سری نکات تغذیه‌ای گلو درد خود را درمان کنید.
داده‌ها نشان می‌دهد که خطر ابتلا به میوکاردیت و پریکاردیت – به‌ترتیب التهاب عضله و غشاء قلب- پس از دومین دوز واکسن mRNA در بین مردان ۱۲ تا ۳۹ ساله افزایش می‌یابد که در اواخر نوجوانی و ۲۰ سالگی بیشتر تحت‌تاثیر قرار می‌گیرند. این وضعیت همچنین می‌تواند پس از ابتلا…
محققان می‌گویند عضله سازی می‌تواند یکی از راه‌های تغییر فرم بدن و کاهش وزن باشد.
دبیر اجرایی هشتمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران از رشد ۵.۵ برابری شمار افراد چاق در ایران طی ۴ دهه گذشته خبر داد و گفت: ۹۰ درصد ایرانی‌ها تحرک کافی ندارند.
صفحه1 از220