تاریخ انتشار: سه شنبه, 25 ارديبهشت 1403 ساعت 18:47

دین را بازیچه کثافت‌کاری‌های سیاسی‌تان نکنید! +ویدئو

در تازه‌ترین هجمه جریانات سیاسی شکست‌خورده در انتخابات مجلس علیه علی‌اکبر رائفی‌پور، کلیپی از سخنان وی با عنوان «حضرت عیسی درون کرمچاله است و از زمان عروجش تا امروز یک ساعت از عمرش گذشته» به صورت گسترده و مشخصا سفارشی در بسیاری از رسانه‌ها و کانال‌ها منتشر شده است!

https://akharinnews.com/images/1403/02/09/photo_2024-05-14_04-23-56.jpg

در ادامه این مطلب سخنان کامل رائفی‌پور در این باره آمده است؛ اما مهم‌تر از این شفاف‌سازی، موضوع مهم، بی‌اخلاقی برخی جریانات به ظاهر مذهبی است که نشان دادند در بی‌اخلاقی و سیاسی‌بازی حاضر هستند به هر چیزی چنگ بزنند حتی دین!

گویا تقطیع سخنان رائفی‌پور فقط مختص جریانات اصلاح‌طلب و برانداز نیست، بلکه جریانات شکست‌خورده سیاسی که ظاهر اصولگرایی هم دارند برای انتقام‌جویی به این نوع از فریب‌کاری افکار عمومی، اعتیاد پیدا کرده‌اند.

 

«محمدرضا غلامرضا» معاون سیاسی سابق وزیر کشور طی توئیتی نوشت:

ضمن احترام و تواضع به تمامی احزاب، گروه‌ها و جریانات سیاسی، واقعیات موجود کشور بیانگر آن است که امروز بیش از هر زمان دیگری در جبهه داخل نیاز به ایجاد تغییر و تحول، بازآرایی و احیای سیاست‌ورزی از طریق ‎حلقه‌های میانی، شدیداً احساس می‌شود.

‏موفقیت‌ها، ناکامی‌ها و تجربیات و از سویی فرمایشات مقام معظم رهبری گویای این نکته مهم و کلیدی است که برای برون‌رفت از مسائل و مشکلات، می‌بایست به مردم و نسل جوان اعتماد کرد. مردم کلید و رمز عبور از تمامی مشکلات هستند.

امروز و فردای ایران نیازمند رویش‌های جدید در عرصه‌های مختلف از جمله عرصه سیاست‌ورزی، از میان نسل جوان می‌باشد.

یقیناً رویش‌های جدید با کج‌خلقی‌ها، فضاسازی‌ها و توسل به انواع و اقسام روش‌ها و بداخلاقی‌ها و همچنین فشار و شاید فراتر از آن، روبه‌رو خواهند شد.

‏ماموریت و وظیفه رویش‌ها در ‎عصر ظهور این است: گوش به فرمان امام و ولی خود باشند، صبوری پیشه کنند، امیدوار بمانند، نهراسند، هدف را گم نکنند، امور را تمهید و تدبیر نمایند و از هیچ تلاش و کوشش و جهاد در عرصه داخلی با هدف ‎استحکام ساخت قدرت درونی نظام، فروگذار نکنند.

‏قیل‌وقال‌ها کف روی آب است. به تشخیص و قضاوت مردم اعتماد کنید. میان شما و آن‌ها خداوند کفایت می‌کند. وعده الهی لا‌یتغیر است.

 

کاربری به نام «فامیل دور» طی توئیتی نوشت:

« بالاخره وقتی میری لجن و کثافت‌ها را بشوری این چیزها را هم داره، اینا به دینم رحم نمی‌کنن! الان دقیقا درک کردم چرا منافق بدتر از کافر!
هیچ وقت فکر نمی‌کردم بی‌اخلاقی اصول‌گرایان و چنار‌ها بدتر از اصلاح‌طلبا باشه! »

 

کاربری به نام «بیطرفان» طی توئیتی نوشت:

«جوانان ایران تحت شدید‌ترین حملات رسانه‌ای و اعتقادی هستند، روزانه هزاران هزار محتوای ضد دین تولید می‌شود، ذهن جوانان پر است از سوالات بی‌پاسخ، دین را خرافات و ضد علم معرفی می‌کنند.

حالا در میان این حملات علیه ذهن مردم چند نفر هم که پرچم پاسخ‌گویی برداشته‌اند باید بخاطر خباثت‌ شما مورد حمله قرار بگیرند؟!

شده‌اید مصداق "صُمٌّ بُكمٌ عُميٌ" که کر و گنگ و کور شده‌اید! چطور بپذیریم که ندیده‌اید و نشنیده‌اید که رائفی‌پور این مطلب را به عنوان مثال مطرح می‌کند!»

 

در ادامه سخنرانی جذاب و کامل رائفی‌پور با عنوان کر‌م‌چاله‌های فضایی - ۲۰۲۳ سال در یک ساعت را می‌توانید تماشا کنید.

207 نمایش

نظر دادن