تاریخ انتشار: سه شنبه, 22 خرداد 1403 ساعت 10:50

رونمایی از پزشکیان واقعی

نماینده مردم تهران گفت: متاسفانه برخی فعالان مجازی در حال غول‌نمایی پزشکیان هستند و با برجسته‌سازی برخی خطاها و جهت‌گیری‌های غلط وی، او را بیشتر تبلیغ می‌کنند تا نقد!

به گزارش آخرین‌نیوز، حمید رسایی در فضای مجازی نوشت:

«شب گذشته اولین برنامه گفتگو محور آقای پزشکیان روی آنتن رفت و مصداق این‌ ضرب‌المثل فارسی شد که "تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد."

پزشکیان که در فضای مجازی به صورت بادکنکی برای چند ساعت برجسته شده بود، خیلی زود و در اولین گفتگوی ویژه خبری با جملاتی مثل اینکه "از من توقع نداشته باشید برنامه ای ارائه بدهم، لابد دولت قبلی برنامه ای داشته البته من از اون برنامه هم اطلاع ندارم ولی همون رو دنبال می‌کنم" همه کسانی که به او دلبسته بودند را ناامید کرد.

برنامه دیشب پزشکیان به اقرار دوستداران، منتقدان و مخالفانش واقعا ضعیف بود. کلی‌گویی می‌کرد. در حوزه اقتصاد هیچ برنامه‌ای نداشت. حتی به برنامه هفتم توسعه که با حضور خودش در مجلسی که عضوش بوده، تصویب شده بود، تسلط نداشت! به سوالات مجری جواب‌های بی‌ربط می‌داد. برخی آیات قرآن را که بی‌ربط به بحث بود، شاهد مثال می‌آورد! مشخص بود که می‌خواهد با اشاره به برخی آیات و روایات، راهی برای ارتباط با متدینین باز کند.

متاسفانه برخی فعالان مجازی در حال غول‌نمایی پزشکیان هستند و با برجسته‌سازی برخی خطاها و جهت‌گیری‌های غلط وی، او را بیشتر تبلیغ می‌کنند تا نقد!»

107 نمایش

نظر دادن