تاریخ انتشار: سه شنبه, 22 خرداد 1403 ساعت 08:40

اولین تیر به سمت پزشکیان را جهانگیری رها کرد!

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور در دولت حسن روحانی از مسعود پزشکیان حمایت تمام‌قد کرد!

به گزارش آخرین‌نیوز، معاون اول رئیس‌جمهور در دولت حسن روحانی که کشور در ۸ سال مسئولیتش متوقف، ضعیف و دچار مشکلات اقتصادی شدید شد از نرخ دلار و تورم گرفته تا دیپلماسی و غیره، از پزشکیان حمایت کرد.

بسیاری از کارشناسان معتقدند دولت حسن روحانی به دلیل عملکرد فاجعه‌بار در بسیاری حوزه‌ها، امروز کمترین طرفدار را در بین افکار عمومی داراست.

حالا اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور در دولت حسن روحانی گفته است: حمایت تام و تمام خود را از نامزد جبهه اصلاحات اعلام می‌کنم.

وی که در این انتخابات ریاست‌جمهورری صلاحیتش احراز نشده است، اعلام کرد: قرار من با شما این بود که برای ایران و اسلام در هر موقعیتی به دنبال خلق فرصت‌های نو باشیم! امروز زمان عمل به همان قرارهاست! من طبق همان قرار حمایت تام و تمام خود را از نامزد جبهه اصلاحات ایران و دوست عزیز و همکار سختکوشم جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان که مظهر صداقت، صراحت، شجاعت، پاک‌زیستی و پاک‌دستی در حکمرانی است، اعلام می‌کنم.

به جرات می‌توان گفت که جهانگیری با استفاده از کلیدواژه‌های «خلق فرصت‌های نو» و «عمل به قرارها» در اعلام حمایت از پزشکیان بزرگ‌ترین و اولین ضربه سنگین را به وی وارد کرد چراکه به نظر می‌رسد عملکرد وی دقیقا با همین ۲ شعار در تضاد ۱۸۰ درجه‌ای است!

119 نمایش

نظر دادن