تاریخ انتشار: یکشنبه, 20 خرداد 1403 ساعت 11:03

کلاهبرداری ۸۰۰ میلیارد ریالی یک زن در اسدآباد!

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری خانمی کلاهبردار با هویت معلوم در این شهرستان خبرداد و گفت: این خانم کلاهبردار با ترفندهای مختلف و تطمیع مردم از آنان اقدام به کلاهبرداری می‌کرده است.

ایسنا نوشت: سرهنگ شاه ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد اظهار کرد: درپی مراجعه افرادی به رده های انتظامی شهرستان مبنی براینکه خانمی با هویت معلوم با پیشنهادهای وسوسه انگیز و پرداخت سودهای کلان از آنها کلاهبرداری کرده‌، مراتب دستگیری وی در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده محل مخفیگاه وی شناسایی و شب گذشته پس از هماهنگی با مراجع قضایی در یک اقدام ضربتی توسط پلیس آگاهی با همکاری پلیس های اطلاعات و پیشگیری دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

سرهنگ شاه‌ملکی در ادامه با اشاره به شکایت شکات و اعترافات نامبرده، گفت: تاکنون وی از مردم دیگر شهرستان‌ها و بویژه اسدآباد افزون بر ۸۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.

شاه‌ملکی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی وی به مراجع قضائی، تاکید کرد: شهروندان ضمن پرهیز از قبول پیشنهادهای نامتعارف وغیرمعقولانه از سوی دیگران در صورت داشتن شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

86 نمایش

نظر دادن