تاریخ انتشار: دوشنبه, 24 ارديبهشت 1403 ساعت 12:55

«خورشید خانوم» معاندین نظام را با خاک یکسان کرد

چند‌ سالی می‌شود که فضای رسانه بر خلاف قبل دیگر از دو قطبی «مذهبی‌های طرفدار نظام» و «غیر‌مذهبی‌های مخالف نظام» خارج شده و خصوصا خیلی از ایرانی‌هایی که تجربه زندگی خارج از ایران را داشته‌اند، ارادت زیادی نسبت به ایران و جمهوری اسلامی پیدا کرده‌اند.

بین اینهمه کاربر توییتر چرا اسم خورشید خانوم را جعل می‌کنند؟

https://akharinnews.com/images/1403/02/09/photo_2024-05-12_16-39-34.jpg

اینجا هم خورشید خانوم برخلاف پروپاگاندای موجود، یک طرفدار ایران، نظام و رهبری است که؛
۱-ظاهر مذهبی ندارد
۲-مهاجرت کرده و شرایط مردم کشورهای دیگر بجز ایران را دیده
۳-مهمتر از همه، برخلاف خیلی از کسانی که مهاجرت کرده اند، جرات داشته و نظراتش را درباره خوبی‌های ایران و معایب کشورهای دیگر علنی بیان کرده و تاثیر گذار بوده

اگر می‌بینید خصوصا نوچه‌های اصلاح‌طلب و برانداز روی بی‌اخلاقی برخی به ظاهر اصولگرا اینطور مانور می‌دهند برای القای این مساله است که از افرادی با ظاهر غیر مذهبی دیدید که از جمهوری اسلامی طرفداری می‌کنند حتما پول گرفته‌اند.

 

کاربر «خورشید خانوم» هم در واکنش به این پروپاگاندا نوشت:

بوی گند بیشرفیتون توی کل فضای مجازی پیچیده!

تکلیف برعندازا که با تهمت و فحش زنده‌اند مشخصه، اما نفرین و لعنت خدا برشماها که سردر اکانت و شعارتون قرآن و حجاب و عکس مذهبی یا ززآ هست، ولی دهان و ذهن و رفتارتون کثیف و شیطانی و ضدزن که حتی به یک زن متاهل هم رحم نمیکنید و انواع تهمتهای ناموسی رو میزنید!

چرا؟ چون رأی دادم؟ درد شما پوششم نبود، دردتون اکانتمه که سالهاست خاری توی چشمتون شده!

من یکبار اونهم دوسال پیش (برخلاف خیلی ازشماها که پنهونی رفتین) به دیدن آقای رائفی‌پور رفتم و باعکس توییت کردم حالا ابلهان میگن عکس لو رفته!

من روجا صفرپور رو نمیشناسم. اشخاص، کانالها و‌ سایتهای خبری که با عکس و اسمِ اکانتم تهمت زدن اگر عذرخواهی نکنن علیهشون شکایت حقوقی میکنم!

و برای بار هزارم؛ من یک اکانت مستقلم و وابسته به هیچ عضو، سازمان و گروهی نیستم، فقط عقاید شخصیم رو توییت میکنم و تابحال یک ریال هم از کسی پولی نگرفتم!

 

علی‌اکبر رائفی‌پور هم در این باره نوشته است:

‏تمام توهین‌ها، تهمت ها و تمسخرهایی که این روزها می بینید و البته ذره‌ای تاثیر در اراده و عزم ما نخواهد داشت مبارزه با شبکه پیچیده‌ای است که هر کسی در مقابلش ایستاده را کنار زده است!
جیغ بنفش این روزهای نو اصولگرایان و‌کهنه اصولگرایان! ناشی از درد شکست است
ذره ای تردید به دل راه ندهید مادامی که متخلق به اخلاق نبوی و ذیل رهنمود های امامین انقلاب عمل می کنیم پیروزیم.

#ما_آدم_آقا_هستیم نه چپ و راست.
پاشنه ها را بکشید کار ما با این شبکه تازه شروع شده است!

166 نمایش

نظر دادن