سه شنبه, 11 بهمن 1401 ساعت 14:50

دفاع استاد شجاعی از رائفی‌پور + تصویر

آخرین نیوز: بعد از سخنرانی اخیر علی اکبر رائفی‌پور درخصوص عملکرد خوب قوه قضائیه در اعدام جاسوس انگلیس یعنی علیرضا اکبری، موج تازه حملات به وی با تقطیع سخنرانی‌های رائفی‌پور آن هم اغلب مربوط به سخنان سال‌های گذشته، به طرز مشکوکی آغاز شده است؛ در این خصوص پیشنهاد می‌شود نیروهای…
مصی علینژاد: کاخ سفید و دفتر مکرون از من می‌پرسند انقلاب شما تمام شده و کسی در خیابان نیست، پس چرا نباید به میز مذاکره برگردیم؟
نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین تأکید کرد که ایران اراده سیاسی لازم برای احیای برجام را دارد و این طرف‌های غربی هستند که از خود اراده نشان نمی‌دهند.
یگان ویژه از روزهای اول وقوع زلزله در شهرستان خوی واقع در آذربایجان‌غربی حضور داشتند تا به هموطنان خود کمک کنند؛ یکی از مأمورانی که حین خدمت مورد ضرب‌وشتم قرار گرفت، دراین‌باره صحبت کرد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: گوشت گوسفندی گرم وارداتی از روسیه با قیمت هرکیلوگرم ۱۸۰ هزار تومان به صورت شقه در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای و بعد به صورت گسترده در فروشگاه‌های های سطح شهر توزیع می‌شود.
آنالیز اجزای بدنه، موتورها، منبع تغذیه و سیستم ناوبری ریز پرنده‌ی ساقط شده و تطبیق آن با نمونه‌های موجود، سازنده آن را دقیقاً مشخص نموده و سرنخ‌های مهمی را آشکار کرده است.
وزارت خارجه اوکراین از دلایل انفجار در تاسیسات دفاعی ایران در اصفهان ابراز بی اطلاعی کرد.
رضا پهلوی به‌تازگی در توئیتی نوشته است شایعات مطرح‌شده در فضای مجازی مبنی بر دیدار یا تماس او با آیت‌الله سیستانی نادرست و کذب است.
سه شنبه, 11 بهمن 1401 ساعت 14:20

هشدار راهداری درمورد سفر به مازندران

مدیرکل حمل و نقل و راهداری مازندران‌ از مسافران خواست با توجه به برودت و سرمای هوا در ۴۸ ساعت آینده از سفرهای غیرضروری به مازندران خودداری کنند.
کودک ۱۳ ساله‌ای که عامل عملیات استشهادی در قدس اشغالی بود از بیمارستان مرخص شد.
صفحه1 از12985