تاریخ انتشار: یکشنبه, 19 شهریور 1402 ساعت 09:24

آیت‌الله خاتمی: واقعه عاشورا را یک جریان می‌بینیم نه یک جرقه‌ی خاموش‌شدنی/ تنور انتخابات را مردم گرم خواهند کرد/ دشمنان بدانند که از این ملت تو دهنی خواهند خورد/ یزیدیان زمان داخلی و خارجی رو به زوال هستند

نماینده مردم کرمان در خبرگان رهبری در انار گفت: دشمن انتظار دارند که مردم وارد صحنه انتخابات نشوند اما مردم با حضور حداکثری تنور انتخابات را گرم خواهند کرد.

امام جمعه تهران در جمع مردم شهرستان انار گفت: پیاده روی اربعین حسینی که بسیار با عظمت برگزار شد واز ملیت های مختلف و سنین مختلف در آن حضور داشتند ،کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا است و ما واقعه عاشورا را یک جریان می بینیم نه یک جرقه که خاموش شدنی است.

آیت الله خاتمی افزود: امروزه دو خیمه برپاست، یکی خیمه حسینیان کربلا و دیگری خیمه یزیدیان ،خیمه نظام اسلامی خیمه حسین (ع) است در این خیمه بوده و خواهیم بود و دشمنان اسلام که قصد سرنگون کردن این خیمه را دارند به فضل الهی شکست خواهند خورد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی و رادیو های بیگانه در صدد زنده کردن اغتشاشات سال گذشته هستند گفت: دشمنان ما بدانند که از این ملت تو دهنی خواهند خورد و لبیک یا حسین ما دفاع از این نظام اسلامی است و با صراحت بگویم که یزیدیان زمان داخلی و خارجی رو به زوال هستند.

امام جمعه تهران با اشاره به انتخابات اسفند ماه سال جاری تصریح کرد: انتخابات اسفند ماه امسال بسیار مهم است و دشمنان نظام اسلامی که همان یزیدیان زمان هستند انتظار دارند که مردم وارد صحنه نشوند و مردم را از انتخابات دلسرد کنند و این نظام اسلامی خیمه ابی عبدالله است و مردم با حضور در صحنه این خیمه را حفظ خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

137 نمایش

نظر دادن