تاریخ انتشار: شنبه, 16 تیر 1403 ساعت 07:27

ملت ایران از نعمت دولت شهید آیت‌الله رئیسی محروم شدند/ شکر نعمت نعمتت افزون کند، کفر نعمت از کفت بیرون کند/ خداوند متعال با اعداد و زمان بازی می‌کند تا به همه اثبات کند که صحنه‌گردان اصلی اوست

خدا، دعای مردم مومن و انقلابی و حامی جبهه انقلاب طی روزهای اخیر را با آگاهی از آینده برآورده کرده است، فقط ما دیرتر متوجه این موضوع خواهیم شد.

آخرین‌نیوز؛ عصر روزی که خبر حادثه احتمالی برای شهید آیت‌الله رئیسی و یارانش در آذربایجان شرقی در رسانه‌ها پخش شد، همه مردم اخبار رو دنبال می‌کردند اما من همان عصر به اخبار بی‌اعتنا شدم چون متوجه شدم که ولادت امام رضاست و به همه گفتم حاج‌آقا رفت؛ گفتند چرا؟ خبر داری؛ گفتم نه، ولادت امام رضاست؛ امام رضا خریدار خادم‌الرضا شد ...

"هشتمین" رئیس‌جمهور ایران در ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ مصادف با روز ولادت امام رضا علیه‌السلام شروع خدمت‌اش بود و در ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ مصادف با سالروز ولادت امام رضا علیه‌السلام پایان خدمت و حکم شهادت.

خداوند متعال با اعداد و زمان بازی می‌کند تا به همه اثبات کند که صحنه‌گردان اصلی اوست؛ تا امضاءاش را پای همه این اتفاقات ببینید.

اکنون هم نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری پیروزی مسعود پزشکیان است اما صحنه‌گردان می‌داند چه کند و او بهتر می‌داند چه برای ملت ایران بهتر است.

به قول معروف؛ خدا، خدایی‌اش را بلد است ما باید بندگی‌مان را درست انجام بدهیم.

برخی از مردم و خواص با اینکه در زمان روحانی دلار ۳ تومانی، ۳۰ تومان شد یعنی ۱۰ برابر، و در زمان شهید رئیسی دلار ۳۰ تومانی، ۶۰ تومان شد یعنی ۲ برابر، گفتند زمان شهید رئیسی "بدتر" بود!

حتی لااقل نگفتند هر دو به یک میزان بد بودند، گفتند دولت شهید رئیسی "بدتر" بود. قطع‌شدن‌های گاز و برق و گرانی ۳ برابری بنزین و بعد هم تمسخر صبح جمعه‌ای و هزار ماجرای دیگر هم که نیازی به مرور صدباره ندارد ...

اما خدا یعنی «صحنه‌گردان اصلی» می‌خواست دولت شهید آیت‌الله رئیسی ناتمام بماند تا به همگان اثبات شود که: شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند.

خداوند به‌خاطر کفر نعمت، شهید رئیسی را از مردم گرفت.

گویا هنوز مردم درس نگرفته‌اند که نباید به غرب‌گراها اعتماد کرد؛ باید با کسانی عهد اخوت بست که در باطن و واقعیت، در دین دارند، درد وطن دارند، درد محرومان دارند.

یقینا اتفاقات نه‌چندان دور آینده، بزرگترین جهاد تبیین را رقم خواهد زد و کار جریان انقلابی راحت‌تر خواهد شد و آن روز به حکمت این اتفاقات پی خواهیم برد.

روزی خواهد رسید که این روزها را به یاد می‌آوریم و همه خواهیم گفت که خدا را هزار بار شکر.

در واقع خدا، دعای مردم مومن و انقلابی و حامی جبهه انقلاب طی روزهای اخیر را با آگاهی از آینده برآورده کرده است، فقط ما دیرتر متوجه این موضوع خواهیم شد...

پس پیشاپیش الحمدالله.

140 نمایش

نظر دادن