تاریخ انتشار: یکشنبه, 20 خرداد 1403 ساعت 09:22

ترس از این مرد در رسانه‌ها شدت گرفت؛ توپ‌خانه رسانه‌های اصلاح‌طلب، برانداز و حتی اصولگرای سنتی درمورد یک هدف به اشتراک رسیدند: سعید جلیلی!

سعید جلیلی به دلیل پاک‌دست بودن و همچنین انقلابی‌بودن در باطن و نه در حد حرف و شعار، هدف مشترک رسانه‌های معاند و اعتدالی و اصلاح‌طلب و بهاری شده است.

به گزارش آخرین‌نیوز، طی روزهای اخیر توپ‌خانه رسانه‌های معاند، اصلاح‌طلب، لیبرال، اعتدالی و حتی اصولگراها، در این روزها فقط یک هدف را نشانه رفته‌اند: سعید جلیلی.

این رسانه‌ها با القای اینکه سعید جلیلی یک اصولگرای تندرو است، همان خطی را دنبال می‌کنند که درمورد شهید آیت‌الله رئیسی نیز در گذشته دنبال کرده‌اند.

هنوز دروغ‌ها و تهمت‌های این جماعت وقیح به شهید جمهور در یادها مانده است: از دیوارکشی در خیابان‌ها و جدا کردن پیاده‌روی بانوان و آقایان تا جنگ با آمریکا و غرب و کشورهای عربی!

ماجرای آن دروغ‌ها درمورد اینکه می‌گفتند: «سعید جلیلی به نفع شهید رئیسی در انتخابات کنار کشید چون قول سمت خوب گرفت!» چه شد؟

طی روزهای اخیر که همه منتظر اعلام نتایج بررسی صلاحیت کاندیداها توسط شورای نگهبان هستند، اما رسانه‌های ضد جریان انقلابی کاملا مسلّح و با توپِ پُر آتش خود را البته به سمت هدف مشترک گشوده‌اند.

این جماعت یا توان فهم مطلب را ندارند و یا خود را به نفهمی زده‌اند که امثال سعید جلیلی همانند شهید آیت‌الله رئیسی و شهید حاج‌قاسم فراجناحی هستند؛ این‌ها متوجه نیستند که بین جریان انقلابی - جهادی واقعی و ولایت‌مدار با اصولگرایان و البته اعتدالگرایان امروز، زمین تا آسمان تفاوت است.

به نظر می‌رسد این رسانه‌ها به عمد قصد دارند جریان انقلابی - جهادی را تندرو خطاب کنند تا بتوانند از میزان محبوبیت آن‌ها بکاهند؛ نقشه شوم و کثیفی که متاسفانه برخی از مردم در زمان شهید رئیسی در دام این رسانه‌ها افتادند اما خوشبختانه در جریان تشییع باشکوه شهید خدمت و همراهان برای عذرخواهی آمدند.

اکنون به برکت خون این شهیدان بزرگوار، آگاهی مردم درمورد نسخه واقعی شهیدرجایی‌ها و شهید حاج‌قاسم‌ها و خادمان حقیقی ملت بسیار بالا رفته است.

پرواضح است که حامیان جریان انقلابی و جهادی همواره در بسیاری از بزنگاه‌های تاریخی بصیرت داشته و دارند و خواهند داشت.

نکته جالب اینجاست که اکنون بعد از عملیات وعده صادق بخش قابل توجهی از مردم به بصیرت درمورد جمهوری اسلامی ایران و ولایت‌مداری رسیده‌اند.

همین مسائل سبب شده که رسانه‌های ضد جریان انقلابی با هدایت‌های اربابان غربی به تکاپو بی‌افتند.

از سویی دیگر بازگشت سیاست‌های کلی و کلان نظام به ریل اصلی در زمان ریاست‌جمهوری شهید رئیسی نیز سبب شده که معاندان برای خارج کردن نظام از این ریل، تمام سعی خود را به کار بگیرند تا شاید بتوانند دولت لیبرال در ایران به سر کار برگردد.

از این رو سعید جلیلی به دلیل پاک‌دست بودن و همچنین انقلابی‌بودن در باطن و نه در حد حرف و شعار، هدف مشترک رسانه‌های معاند و اعتدالی و اصلاح‌طلب و بهاری شده است.

از این گذشته وی با برنامه‌ترین کاندیداست بلاشک.

118 نمایش

نظر دادن