تاریخ انتشار: یکشنبه, 23 ارديبهشت 1403 ساعت 08:05

کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه: رای قاطع به عضویت فلسطین انزوای بین‌المللی رژیم صهیونیستی و آمریکا را نشان داد/ مقامات آمریکا در حمایت کورکورانه از اسرائیل حتی در بین مردم خود نیز تنها هستند

سخنگوی وزارت خارجه گفت: رای قاطع جامعه جهانی در حمایت از عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل گویای انزوای بین‌المللی رژیم صهیونیستی و آمریکا است.

ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به رای قاطع به عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل در نشست روز جمعه مجمع عمومی در شبکه ایکس نوشت: حمایت‌های پیدا و پنهان مقامات آمریکا از اقدامات جنایتکارانه صهیونیست‌ها در غزه، در شرایطی است که اجماع بین‌المللی بیش از هر زمان دیگری در حمایت از مظلومیت مردم فلسطین شکل گرفته و یکصدا نفرت از ارتکاب نسل کشی، کوچ اجباری، اشغالگری و کودک کشی صهیونیست‌ها را فریاد می‌زنند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی در منزوی‌ترین شرایط تاریخ جعلی خود به سر می‌برد و مقامات آمریکا در حمایت کورکورانه از آن حتی در بین مردم خود نیز تنها هستند.

سخنگوی وزارت خارجه خاطرنشان کرد: رای قاطع جامعه جهانی در حمایت از عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل متحد، به روشنی گویای انزوای بین‌المللی رژیم صهیونیستی و آمریکا در جامعه جهانی است.

170 نمایش

نظر دادن