تاریخ انتشار: دوشنبه, 09 بهمن 1402 ساعت 08:02

وعده صادق «ائمه اطهار» درمورد یمن محقق شد / یمنی‌ها بسیاری از معادلات جهانی در خاورمیانه را به‌هم زدند / در میان پرچم‌ها، راه‌نماتر از پرچم یمانی نیست، که آن پرچم هدایت است + تصویر

نقش‌آفرینی یمنی‌ها در اتفاقات اخیر خاورمیانه، علی‌الخصوص بعد از حمله رژیم صهیونیستی به غزه، بسیاری معادلات جهانی را برای نظام سلطه به‌هم زده است.

به گزارش آخرین‌نیوز، اقدامات حمایتی انصارلله یمن از مردم مظلوم غزه به قدری مهم و حیاتی است که بسیاری از نقشه‌ها، فتنه‌ها و جنگ‌های احتمالی آینده را دچار تغییر کرد.

رهبر معظم انقلاب هم جهاد یمنی‌ها را اینگونه توصیف کرد:

اما چه شد که در جبهه مقاومت، انصارالله یمن این روزها نقش پررنگ‌تری دارد؟

البته که همگی جبهه مقاومت از افغانستان و ایران و لبنان گرفته تا عراق و سوریه و یمن و ... در بحث فلسطین نه کم‌کاری می‌کنند و نه بی‌تفاوت هستند، اتفاقا تمام جهه مقاومت آشکارا و نهان از غزه حمایت سنگین کرده‌اند و می‌کنند.

اما در این میان انصارلله یمن به صورت آشکارا نقش چشم‌گیرتری را ایفا می‌کند.

لازم به ذکر است این ایفای نقش یمنی‌ها حاصل نقشه از پیش تعیین‌شده و طراحی‌شده نیست چراکه یکی از نقاط قوت جبهه مقاومت فرمانده‌محور نبودن آن است و همین سببب شده که این جبهه ماندگار و قدرتمند در میدان عمل باشد؛ در واقع هر بخش از این جبهه در زمان و مکان لازم بر اساس بصیرت اقدام می‌کند.

اما درمورد انصارلله؛ نقش یمن در حمایت از غزه و ناامن کردن باب‌المندب برای حامیان رژیم صهیونیستی حقیقتا معادلات را به‌هم زده است.

بهتر است بدانید این نقش‌آفرینی در اصل همان وعده امام صادق علیه‌السلام درمورد یمنی‌هاست که خروچ یمانی را از نشانه‌های ظهور دانستند و پرچم آن‌‌ها را بهترین پرچم‌ها معرفی کردند و فرمودند پرچمی است که به حق دعوت می‌کند.

در اینجا چون در روایات دیگر هم رنگ پرچم یمانی سفید اعلام شده است، یقینا منظور ائمه اطهار می‌تواند پرچم انصارلله یمن باشد.

امام باقر علیه‌السلام نیز فرمودند: «در میان پرچم‌ها، راه‌نماتر از پرچم یمانی نیست، که آن پرچم هدایت است؛ زیرا دعوت به صاحب شما می‌کند، و هنگامی که یمانی خروج نماید، خرید و فروش سلاح، برای مردم و هر مسلمانی ممنوع است، و چون یمانی خروج کرد، به سوی او بشتاب، که همانا پرچم او پرچم هدایت است و هیچ مسلمانی را روا نباشد که با آن پرچم مقابله نماید؛ پس هر کس چنین کند، از اهل آتش خواهد بود؛ زیرا او به سوی حق و راه مستقیم فرا می‌خواند»

البته که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز هدایت‌گر است و نام مقدس «الله» در آن جلوه‌نمایی می‌کند؛ اما در روایت آمده که پرچم یمانی (انصارلله) راه‌نماتر است که حقیقتا همین‌گونه می‌باشد چراکه تمام شعارهای هدایت‌گر در این پرچم گنجانده شده است؛ شعارهایی که پایه و اصل انقلاب اسلامی ما نیز بوده و هست.

https://akharinnews.com/images/1402/11/02/275px-Ansarullah_Flag_Vector.svg-min.png

273 نمایش

نظر دادن