تاریخ انتشار: پنج شنبه, 07 مهر 1401 ساعت 16:13

با انتخاب این زن، اوضاع علیه ایتالیا تغییر خواهد کرد؟! + فیلم

جورجیا ملونی از حزب راست‌گرا به عنوان اولین نخست‌وزیر ایتالیا انتخاب شد اما نوع برخورد رسانه های جهان با این اتفاق عادی و نرمال نبوده است.

به گزارش آخرین نیوز، جورجیا ملونی از حزب راست‌گرا در انتخابات ایتالیا از رقیبش انریکه لتا پیشی گرفت و برنده‌ی این دور از انتخابات ایتالیا شد.

بعد از انتخاب وی به عنوان اولین نخست‌وزیر ایتالیا، بسیاری از چهره های سیاسی اروپا و رسانه ها از این انتخاب ابراز نگرانی کردند.

مگر نه اینکه همواره رسانه های غربی (شبکه رسانه ای صهیونیست) در اینگونه مواقع، انتخاب یک زن به عنوان نخست وزیر یک کشور، آن هم برای نخستین بار را باید در بوق و کرنا کنند؟ پس این بار در پس پرده چه ماجرایی است که همه اخبار علیه این چهره تنظیم شده است؟!

ویدئوی زیر را می توان یکی از علت های اصلی و مهم حمله جریان رسانه ای صهیونیستی در جهان علیه "جورجیا ملونی" دانست که تفکر ضد گلوبالیستی وی را نمایان کرد.

در این ویدئو نخست وزیر جدید و "ضد گلوبالیست" ایتالیا توضیح داد که چرا گلوبالیست ها می خواهند هویت خانوادگی و دینی و ملی مردم را از بین ببرند.

 

اکنون لحن رسانه ها تغییر کرده و تیتر زدند :"افراطی ترین راستگرای افراطی از زمان موسولینی" به قدرت رسید.

 

تیتر رسانه آلمانی برای جورجیا ملونی: «خطرناک ترین زن اروپا»

https://akharinnews.com/images/1401/07/02/FdvWHCwXkAAoR_K.jpg

با توجه به این تحولات، به احتمال فراوان بزودی باید شاهد حتی تحریم ایتالیا و همچنین بدنام کردن و اهریمن سازی حاکمان آن در رسانه های جهان باشیم.

370 نمایش

نظر دادن