cache/resized/28bededddd74be656e8acf8f2b4777f8.jpg

پایان عزاداری برای اغتشاشات در بلک فرایدی!

cache/resized/09b97e2099cfa6bad9596d4102db3caf.jpg

عقب نشینی کلینزمن؛ برداشت بدی از صحبت‌های من شد!

cache/resized/5db25435f3294a26c9d665d8a6d0d396.jpg

عامل اصلی دیدار مسیح علی‌نژاد با مکرون که بود؟ + تصاویر

cache/resized/05b210ce20aa9e59271ac35587e2aa68.jpg

زمینه چینی برای معرفی بذرپاش به عنوان جایگزین قاسمی

cache/resized/65f0133778000f8cf8db947d6bd26e76.jpg

ترفند کثیف واردکنندگان برنج برای گرفتن مجوز!

تاریخ انتشار: پنج شنبه, 07 مهر 1401 ساعت 12:23

روزنامه کیهان: اعتراض نبود، اغتشاش بود

اتفاقات روزهای اخیر نشان داد که ناآرامی‌ها و التهابات اجتماعی در برخی نقاط ایران، اعتراض نبود بلکه فتنه و اغتشاشی بود که از سوی سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه، شبکه‌ها و رسانه‌های معاند و البته با کمک و همراهی شبکه نیابتی غرب هدایت و ساماندهی شد و از سوی دیگر، کسانی که کف خیابان به اقدامات هنجارشکنانه و غیرقانونی مبادرت کردند مردم نبودند بلکه اوباش اجاره‌ای بودند چه آنکه برخی گزارش‌ها و اظهارات مقامات اطلاعاتی، امنیتی و قضایی کشورمان مؤید همین واقعیات است.

به گزارش آخرین نیوز، روزنامه کیهان نوشت: یکی دو روز منتهی به هفته گذشته، برخی از شهروندان در نقاطی از شهرهای کشور با برگزاری تجمعاتی، ضمن اعلام همدردی با ضایعه درگذشت مهسا امینی، خواستار اعلام نتایج تحقیقات پزشکی و اعلام شفاف جزئیات ماجرا از جانب مسئولان درباره این پرونده شده بودند؛ اعتراضات محدودی که باعث شد اوباش اجاره‌ای به خیال تکرار فتنه‌های گذشته، فرصت عرض‌اندام پیدا کرده و جامعه را وارد بحران و التهابات سیاسی کنند.

اگرچه مقامات و مسئولان ذی‌ربط در گزارش‌های رسمی هرگونه ضرب و شتم و یا برخورد فیزیکی با آن مرحومه را تکذیب کردند و مسئولان قوای سه‌گانه هم بر پیگیری دقیق ابعاد ماجرا تاکید کردند اما صحنه‌گردانان خارجی با همکاری شبکه نیابتی خود- از طیف تندروی مدعیان اصلاحات تا برخی سلبریتی‌های غربزده که زود نقاب از چهره انداختند و نشان دادند که اعتراض به گشت ارشاد صرفاً یک بهانه است- اوباش اجاره‌ای را به خط کردند و پروژه کشته‌سازی و «آشوب و اغتشاش» در کشور را کلید زدند.

بررسی نوع صحنه‌گردانی، اقدامات و تحرکات دشمنان خارجی و پادوهای داخلی غرب در روزهای گذشته حاکی از وجود مشابهت‌های آشکار و متعدد آن با فتنه‌های گذشته به‌ویژه در وقایع 88 و آبان 98 است؛ از تلاش برای کشته‌سازی تا تخریب اموال عمومی، توهین به مقدسات و ضرب و شتم حافظان نظم و امنیت و...

طی یک هفته گذشته، تصاویری دلخراش از حمله اغتشاشگران به مردم، اموال عمومی و پلیس در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. همچنین بخشی از اخبار خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری به دستگیری و بازداشت تیم‌های خرابکاری و کشف انواع سلاح‌های سرد و گرم از آشوبگران در برخی نقاط ایران اختصاص داشت.

به‌طور مثال همین چند روز پیش، فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری یک تیم خرابکاری در سطح این استان و کشف انواع سلاح از آشوبگران خبر داد. همچنین روابط عمومی فرمانداری ملایر که از کشف انواع سلاح گرم و مواد انفجاری از اراذل ‌و اوباش و ارتباط تشکیلاتی بعضی از آن‌ها با سازمان تروریستی منافقین و ضدانقلاب خارجی خبر داد. دستگیری اعضای یک تیم تروریستی در مرز خداآفرین و کشف انواع نارنجک و ریموت‌های انفجاری، کشف اسلحه «وینچستر» از اغتشاشگران در شاهرود و... بخشی از این خبرهاست.
با این‌ حال شبکه نیابتی غرب در رسانه‌های زنجیره‌ای خود همچنان در تلاش‌اند در راستای نقش حمایتی خود از فتنه‌گران، این گزاره را باورسازی کنند که اغتشاشگران، مردم معترض بودند!

این در حالی است که اتفاقات روزهای اخیر نشان داد که ناآرامی‌ها و التهابات اجتماعی در برخی نقاط ایران، اعتراض نبود بلکه فتنه و اغتشاشی بود که از سوی سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه، شبکه‌ها و رسانه‌های معاند و البته با کمک و همراهی شبکه نیابتی غرب هدایت و ساماندهی شد و از سوی دیگر، کسانی که کف خیابان به اقدامات هنجارشکنانه و غیرقانونی مبادرت کردند مردم نبودند بلکه اوباش اجاره‌ای بودند چه آنکه برخی گزارش‌ها و اظهارات مقامات اطلاعاتی، امنیتی و قضایی کشورمان مؤید همین واقعیات است.

همصدایی مجدد افراطیون مدعی اصلاحات با اسرائیل علیه ملت ایران

از سوی دیگر، یکی از نکات قابل‌تأمل هم‌صدایی طیف رادیکال مدعیان اصلاحات با رژیم صهیونیستی علیه ملت ایران است؛ هر دو گروه خواستار براندازی نظام اسلامی، برهم خوردن نظم و امنیت اجتماعی ایران و تشدید تحریم‌ها علیه ایران بودند. آنها مانند فتنه سال 88، به دنبال تجزیه و صورت‌بندی جنگ داخلی در ایران بودند.

بارها در کیهان به این گزاره راهبردی در هیئت حاکمه رژیم منحوس و جعلی صهیونیستی اشاره کرده‌ایم که آنان چگونه روی طیف رادیکالی از مدعیان اصلاحات حساب باز کرده‌اند. در مقاطع فتنه 88، «شیمون پرز» رئیس‌جمهور رژیم صهیونیستی گفته بود «اصلاح‌طلبان به نمایندگی از اسرائیل با رژیم اسلامی ایران می‌جنگند» یا «نتانیاهو» نخست‌وزیر وقت رژیم صهیونیستی که با صراحت اعلام کرده بود «اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند.»

بر همین اساس بود که وزارت خارجه اسرائیل چند روز پیش هم فرصت را مناسب دید و در پیامی اعلام کرد «ما اعتراضات مردم شجاع ایران را که علیه رژیم برخاسته‌اند از نزدیک دنبال می‌کنیم» و «اسرائیل در کنار مردم ایران ایستاده و از جامعه جهانی می‌خواهد سرکوب رژیم علیه ایرانیان بی‌گناه را محکوم کند»

مزدوران داخلی باید مجازات شوند

گرچه درگذشت مهسا امینی بهانه‌ای شد تا اغتشاشگران، بانیان و صحنه‌گردانان فتنه‌های 78 و 88 از معاندین و ضدانقلاب خارج‌نشین تا پادوهای داخلی غرب به میدان بیایند و سناریوی دیگری از آشوب‌های خیابانی را در ایران کلید بزنند، اما همین ماجرا باعث شد تا بار دیگر استحکام نظام اسلامی و بصیرت و غیرت مردم آگاه ایران به رخ کشیده شود و برای دشمنان این مرز و بوم بار دیگر ثابت شود که نظام اسلامی ایران بیدی نیست که این بادها بلرزد.

خروش انقلابی مردم ایران علیه اغتشاشگران در روز جمعه و همچنین حماسه عظیم مردم در اجتماع بزرگ امت رسول‌الله(ص) (سوم مهر) در تهران و بسیاری از شهرهای ایران گواه روشنی بر این واقعیت است.

بدون شک مطالبه اصلی ملت آگاه و بابصیرت ایران این است که مزدوران و پادوهای داخلی غرب و کسانی که هدایت و یا حمایت از اوباش اجاره‌ای را بر عهده داشتند، باید مجازات شوند چه آنکه عدم برخورد قاطع و قانونی با بانیان و حامیان فتنه باعث جری شدن آنان و ادامه یافتن آشوب و اغتشاش در برهه‌های دیگر خواهد بود.

با اینکه به‌واسطه بصیرت ملت انقلابی ایران، فتنه در نطفه خفه شده و آرامش و امنیت به جامعه بازگشته است اما همچنان برخی سلبریتی‌های وطن‌فروش و فعالان سیاسی طیف تندروی اصلاحات در پازل دشمن بازی کرده و ضدانقلاب و معاندین هم از آنها حمایت می‌کنند.

همین چند روز پیش در پی دستگیری چند نفر از خبرنگاران رسانه‌های زنجیره‌ای، شبکه‌های معاند و وابسته به آل‌سعود مانند اینترنشنال برای آنها مرثیه‌سرایی می‌کنند.

از این‌ رو، آنچه از متصدیان حوزه‌های امنیتی و قضایی کشور انتظار می‌رود این است که مستند به قوانین جزایی کشور- که جرائمی مانند «تشویش اذهان عمومی»، «اقدام علیه امنیت ملی» و «بر هم زدن امنیت کشور» در آن جرم‌انگاری شده است- برخورد قاطع و قانونی با مباشرین (اغتشاشگران خیابانی) و معاونین (حامیان، تشویق‌کنندگان و تطمیع‌کنندگان اغتشاشگران) را در دستور کار خود قرار داده و آیینه تمام‌نمای مطالبات قانونی ملت ایران باشند.

196 نمایش

نظر دادن