تاریخ انتشار: شنبه, 16 تیر 1403 ساعت 20:13

پیرامون نتیجه دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری

استاد شجاعی گفت: آن دسته از اهل حق که به وظیفۀ خویش عمل نموده و تمام وسع خود را برای موفقیت جبهه انقلاب وسط گذاشتند، در امتحان الهی پیروز و در نزد او (خدا) مأجور هستند و اجر شهدا را دارند.

به گزارش آخرین‌نیوز، حجت‌اللاسلام محمد شجاعی، استاد اخلاق در مطلبی پیرامون نتیجه دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری نوشت:

برخلاف توهم بدخواهان و جاهلان و منافقان، این حجم از مشارکت یک پیروزی بزرگ برای جمهوری اسلامی است. اما از نگاه پیروزی یک تفکر بر تفکر دیگر، باید به چند نکته توجه کرد:

الف_ این تجربه بارها در جمهوری اسلامی با اختلاف رأی بسیار بالاتر به نفع هر یک از دو تفکر، اتفاق افتاده است. کما اینکه در دور قبل شهید خدمت آیت‌الله رئیسی با ۱۴ میلیون رأی بیش از نفر دوم به پیروزی رسید. در حالیکه در این دوره پیروز میدان با اختلاف بسیار کم به پیروزی رسیده است. و این علامتِ رشد چشمگیر جهان‌بینیِ مقاومت و توحید است.

ب_ ضعف جدی در جبهۀ ضدفساد و ضدتبعیض در بُعد تبلیغی و معرفتی وجود دارد که نتوانست علیرغم کم کردن فاصله، بطور کامل به غلبه‌ی تفکر توحید بر دیگر تفکرات بیانجامد.

ج_ میلیون‌ها تن از جبهۀ حق و عدالت، و امت حزب‌الله برای پیروزی‌شان دست به دعا و نذورات و اذکار فراوان زدند و در قلب پاکشان این توقع وجود داشت که خداوند به این دعاها توجه نماید و آن‌ها را پیروز کند.
باید دانست که این دعاها هرگز بی‌نتیجه و بی‌تأثیر نیست و هدف خداوند از سنت‌های الهی که بزودی در مجال مفصلّی در رابطه با آنها سخن خواهم گفت تفکیک مجاهدان و صابران از غیر آن‌ها و پاک شدن جامعه از افراد سست‌ایمان است. پس به آنچه خداوند مقدّر می‌داند راضی و دل‌آرام باید بود.

د_ آن دسته از اهل حق که به وظیفۀ خویش عمل نموده و تمام وسع خود را برای موفقیت جبهه انقلاب وسط گذاشتند، در امتحان الهی پیروز و در نزد او (خدا) مأجور هستند و اجر شهدا را دارند.

https://akharinnews.com/images/1403/04/07/01/photo_2024-07-06_10-22-16.jpg

113 نمایش

نظر دادن