تاریخ انتشار: سه شنبه, 19 تیر 1403 ساعت 11:10

ویگاد

سالت نیکوتین ویگاد یک مایع حاوی نیکوتین است که در طعم‌های مختلفی تولید می‌شود و در ویپ (دستگاه‌های جایگزین سیگار) به‌کار می‌رود. ویپینگ یا همان سیگارهای الکترونیکی وسایل دودکننده‌ای هستند که در آن مایعی خاص به بخار تبدیل می‌شود و شخص با استنشاق آن حس سیگارکسیدن دریافت می‌کند. این سیستم در میان کسانی که درحال ترک سیگار هستند، رواج دارد.

از برند ویگاد بخوانید

ویگاد، از بهترین برندها در صنعت ویپینگ است که محصولات متنوعی ازجمله جویس‌ها و دستگاه‌های ویپ را تولید می‌کند. جویس‌های این برند در حجم 60 میلی‌لیتر با نیکوتین صفر، 3 و 6 میلی‌گرم عرضه می‌شوند. ویگاد یک برند آمریکایی است که از زمان تاسیس خود در سال 2013 تاکنون در میان ویپرهای سراسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کرد.

سالت نیکوتین ویگاد از چه موادی تشکیل شده است؟

سالت نیکوتین فرم متفاوت نیکوتین خالص است که PH پایین‌تری نسبت به نیکوتین خالص دارد. به همین دلیل مصرف‌کننده در حلق خود کمتر احساس تیزی می‌کند. این سالت‌ها به‌شکلی سریع‌تر و قوی‌تر از نیکوتین خالص به جریان خون می‌رسند و احساس سیری مشابه سیگار را ایجاد می‌کند.

سالت نیکوتین‌ها به‌طور کلی از 4 ماده اصلی گلیسیرین گیاهی، پروپلین گلیکول، آب و طعم‌دهنده‌های خالص تشکیل شده‌اند. در سالت‌های اصلی، نسبت گلیسیرین به پروپلین 40 به 60 یا مساوی است. میزان نیکوتین موجود در آن نیز از 20 تا 50 میلی‌گرم متفاوت است.

طعم های مختلف سالت نیکوتین ویگاد یا جویس ویگاد

شرکت ویگاد با پایبندی به شعار «زندگی بدون دود و داشتن اوقات عالی» تلاش می‌کند تا با ساخت جویس‌های مختلف در طعم‌های متنوع، به نیاز و سلیقه همه کسانی که خواستار ترک سیگار هستند پاسخ دهد. سالت نیکوتین‌ها ازنظر طعم به 4 دسته تنباکویی، میوه‌ای، دسری و خنک تقسیم‌بندی می‌شوند.

  • سالت نیکوتین تنباکویی: طعم‌های تنباکویی 2 نوع هستند. نوع اول سالت‌هایی با طعم خالص تنباکو و نوع دوم، سالت‌هایی با طعم‌های افزودنی خامه، شکلات و وانیل.
  • سالت نیکوتین میوه‌ای: این سالت‌ها از اسانس میوه‌هایی همچون وانیل، بلوبری، انگور و طالبی ساخته شده‌اند؛ اما طعم قلیان میوه‌ای را نمی‌دهند.
  • سالت نیکوتین دسری: این سالت‌ها غالبا شیرین بوده و دارای طعم‌های متنوعی ازجمله قهوه، شکلات، کاستارد و خامه هستند.
  • سالت نیکوتین خنک: این سالت‌ها که مناسب روزهای گرم تابستان هستند، پایه میوه‌ای یا تنباکویی دارند و در آن‌ها از مایعی منتول استفاده می‌شود که احساس خنکی و تازگی را هنگام کام‌گرفتن منتقل می‌کنند.

مزایای استفاده از سالت نیکوتین ویگاد

با توجه به اینکه جذب نیکوتین در این سالت‌ها بیشتر است، جذب آن در بدن با سرعت بیشتری انجام می‌شود. در نتیجه سالت نیکوتین دیرتر تمام می‌شود و مدت‌زمان طولانی‌تری قابل استفاده است. PH سالت نیکوتین کمتر از سایر جویس‌ها با طعم‌های متفاوت است. به‌دلیل کم‌بودن ویژگی قلیایی، گلوی مصرف‌کننده آسیب کمتری می‌بیند.

افرادی که به‌طور جدی قصد ترک سیگار را دارند، نیکوتین سالت یکی از بهترین راه‌هاست؛ چون جذب نیکوتین به‌شکلی سریع در بدن صورت می‌گیرد و فرد خیلی سریع از آن دل‌زده می‌شود. همچنین ویپ مورد نیاز برای نیکوتین سالت ارزان‌تر از سایر جویس‌هاست.

اگر سالت Vgod اصل می خواهید، از ویپرسوایران خرید کنید

برای خرید جوس ویگاد اصلی بهتر است از فروشگاه‌های معتبر و مجاز خرید کنید؛ چراکه در فروشگاه‌های حضوری یا سایت‌های فروش غیرمعتبر احتمال وجود محصولات تقلبی بالاست.

ویپرسوایران، فروشگاه اینترنتی تخصصی انواع ویپ، پادسیستم (دستگاه ترک سیگار) و انواع جویس‌هاست. این فروشگاه تلاش می‌کند برای جلب رضایت مشتریان خود همواره بهترین کیفیت را ارائه دهد.

جمع‌بندی

سال‌هاست که سیگار یک همراه همیشگی برای افراد جامعه شده است. خیلی‌ها با آگاهی و اطلاعات کامل از مضرات سیگار تنباکویی به‌دنبال راهی برای کنارگذاشتن و ترک آن هستند و حتی بارها اقدام به این کار کرده‌اند ولی شکست خورده‌اند.

سالت نیکوتین ویگاد و به‌طور کلی سالت Vgod در جویس‌های مختلف، یک مایع خاص در یک دستگاه دودکننده است که شخص با استنشاق آن حس سیگارکشیدن دریافت می‌کند. این سیگار الکترونیکی با فراهم‌کردن ذخیره تناوبی نیکوتین بدن بدون تنفس‌کردن خاکستر، نیاز بدن به سیگار را برطرف می‌کند.

نیازمندی‌های مشتری:

ـ محتوا همه‌ نیازمندی‌هایی را که مشتری در بریف و مخصوصا توضیحات تکمیلی نوشته دارا است.

ـ تعداد کلمات درست است و لحن محتوا مطابق با خواسته مشتری بوده و به‌صورت یک‌پارچه از آن استفاده شده است.

ارتباط و تمرکز محتوایی

ـ محتوا کاملا مرتبط و هم‌راستا با موضوع اصلی و براساس درخواست مشتری نوشته شده و اضافه‌گویی نداشته و همچنین دارای انسجام بوده و بین هر بخش یا پاراگراف ارتباط معنایی برقرار است.

کیفیت محتوا

ـ جمله‌بندی‌ها خوانا، ساده و روان است و همچنین از جمله‌هایی که معنای خاصی ندارند، اطلاعاتی به خواننده نمی‌دهند یا تکراری هستند در متن استفاده نشده است.

ـ از تکرار و استفاده از کلمات هم‌معنی پشت‌ سرهم یا کلماتی که در روزمره استفاده نمی‌شود پرهیز شده است.

ـ غلط املایی نداشته و نیم‌فاصله رعایت شده است.

سئو

ـ چگالی کلمات کلیدی رعایت شده و به‌صورت صحیح در کل متن پخش شده است.

ـ عنوان‌ها، H1، H2 و دیگر هدینگ‌های مرتبط درست است.

عکس

ـ تعداد عکس‌ها (برای 500 و 1000 کلمه 3 عکس و بالاتر از این تعداد 1 عکس اضافه شده است) طبق اصول محتوایی است.

 

نام کسب‌وکار:

ویپرسوایران

عنوان:

ویگاد

کلمه کلیدی:

سالت نیکوتین ویگاد

کلمات کمکی:

جوس ویگاد

سالت نیکوتین ویگاد

سالت Vgod

تعداد کلمات:

600

انکرتکست‌ها:

ویگاد

https://vaporessoiran5.com/product-category/%d8%b3%d8%a7%d9%84%d8%aa-%d9%86%db%8c%da%a9%d9%88%d8%aa%db%8c%d9%86/vgod

توضیحات تکمیلی:

درباره سالت نیکوتین و جوس های ویگاد توضیح دهید و اینکه تمامی این محصولات که در سایت ویپسوایران هستند اورجینال هستند

متا:

سالت نیکوتین ویگاد یکی از بهترین سالت‌های موجود در کل بازار است که بیشترین طرفداران آن افراد سیگاری و افرادی که قصد ترک سیگار را دارند هستند. این سالت بسیار خوش‌عطر و با طعمی کلاسیک است.

86 نمایش

نظر دادن