تاریخ انتشار: چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1403 ساعت 08:53

بهترین گلفروشی در اصفهان کدام است؟

images_1715177984_663b8a00dbf61.jpg

سفارش گل در اصفهان، همچون بسیاری از شهرهای ایران و جهان رایج است. مردم این شهر در مراسمات شادی و عزا با سفارش تاج گل یا هر تزئین دیگری و تقدیم کردن آن به افراد، احساسات خالصانه و صادقانه خود را بیان می‌کنند. گل‌ها انواع و اقسام مختلفی دارند؛ در انتخاب گل برای هدیه، باید به تناسب رنگ و نوع گل‌ها با مناسبت، موقعیت و شخصیت هدیه‌گیرنده اهمیت داده و حتما گل‌های موردنیاز خود را از بهترین گلفروشی اصفهان سفارش دهید. در این مطلب راجع‌به بهترین گل‌فروشی‌های اصفهان، نکات خرید و قیمت گل در این شهر صحبت کرده‌ایم.انتخاب و خرید گل مناسب برای هر موقعیت

پیش از بررسی بهترین گلفروشی برای سفارش گل در اصفهان، بهتر است بدانید که برای هر مناسبت و موقعیتی باید به رنگ و نماد گلی که هدیه می‌دهید، توجه داشته باشید. برای مثال، هر رنگ از گل رز برای موقعیت‌های مختلفی کاربرد دارد؛ رز سفید نماد عشق و معصومیت، وفاداری ابدی و شروع‌ جدید است و معمولا به‌صورت دسته گل، سبد یا تاج گل به عروس و داماد هدیه داده می‌شود. رز بنفش به‌عنوان نشانه‌ای از عاشق شدن در نگاه اول، برای هدیه به معشوق مناسب است. گل گلایل معنای یادبود و روح و روان پاک را می‌رساند که غالبا به‌صورت تاج گل‌های بزرگ تزئین شده و برای ادای احترام به خانواده متوفی هدیه می‌شود.

معرفی بهترین گلفروشی در اصفهان

در صورت نیاز به سفارش گل در اصفهان گزینه‌های فراوانی پیش روی شماست؛ چرا که گل فروشی‌های متعددی در این شهر وجود دارد. نام و آدرس برخی از آن‌ها را در لیست زیر بیان کرده‌ایم.

  • گلفروشی گلسا در بازارچه اصفهان، بین نیلوفر و محمود دهقان

  • گلفروشی هلند در خیابان چهارباغ، خیابان شیخ بهایی، نبش چهارراه آذر

  • گلفروشی سان فلورا در چهارباغ بالا، خیابان شریعتی شرقی

  • گل فروشی گل هستی در چهارراه وفاهی، خیابان مسجد سید، نبش خیابان آیت‌الله زاهد

  • گل فروشی گل سرخ در خیابان نظر غربی، بین خیابان پطروس و بن‌بست فرهاد

  • گلفروشی پارایس نرسیده به خیابان آیت‌الله زاهد، بین کوهی شهید حسن و بن‌بست ناهید

  • گل فروشی توتک در خیابان شیخ صدوق شمالی، نرسیده به چهارراه نیک‌بخت، بعد از بانک شهر

  • گل فروشی غنچه گل در چهارراه وفایی، خیابان کاشانی، بعد از بن‌بست سرهنگ‌زاده

  • گل فروشی طهرون در خیابان شیخ صدوق شمالی، بین چهارراه نیکبخت و سه‌راه شیخ مفید

  • گل فروشی قصر گل در خیابان بزرگمهر، نبش خیابان دوازده بهمن

موارد بالا فقط چند مورد از گلفروشی‌های مشهور و مناسب برای سفارش گل در اصفهان هستند. با مراجعه حضوری یا اینترنتی به هرکدام از آن‌ها می‌توانید از بین گل و گیاهانی که موجود دارند، گل مورد نظر خود را خریداری کنید و در مناسب‌های مختلف به عزیزانتان هدیه دهید؛ اما برای دسترسی به هرنوع گل و گیاه کادویی و قابل سفارش و مهم‌تر از همه ارسال به هر مکانی که مورد نظرتان است، حتما به بزرگ‌ترین گلفروشی در اصفهان مراجعه کنید.

images_1715178008_663b8a186c793.jpg

گل پینو؛ بزرگ‌ترین گل فروشی در اصفهان

گل‌فروشی گلپینو کالکشن کاملی از گل‌ها و گیاهان کادویی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورت سفارش گل از گلپینو نیازی به مراجعه حضوری به هیچ گلفروشی نیست. شما می‌توانید به‌صورت آنلاین نه‌تنها از این گلفروشی اینترنتی، بلکه از بازار گل اصفهان، بازار گل تهران و نزدیک‌ترین گلفروشی به شهر و مکان موردنظرتان گل سفارش دهید و در حدود کمتر از 3 ساعت آن را درب منزل تحویل بگیرید.

سفارش گل در اصفهان و ارسال به هرنقطه از کشور

گاهی به‌دلیل مشغله‌های زندگی یا طولانی بودن مسافت، امکان حضور در موقعیت‌های مهم مثل مراسم عروسی، مراسم ختم، جشن تولد یا مراسم ارتقای پست عزیزان، برای افراد وجود ندارد؛ در چنین شرایطی با تقدیم کردن هدیه‌ای زیبا و درخور شأن شخص و موقعیت، می‌توان این عدم حضور را تاحدودی جبران کرد. گل پینو به‌عنوان بهترین و بزرگ‌ترین گلفروشی اصفهان امکان سفارش آنلاین گل از هر شهر و ارسال آن به تمام شهرهای ایران را فراهم کرده است.

تزئینات گل به دلخواه مشتری

در اغلب گلفروشی‌های اصفهان انواع گل به اشکال مختلف تاج گل، دسته گل، باکس سبد یا سطل گل و ... تزئین می‌شود. این تزئینات گاهی به دلخواه مشتری است و گاهی نیز فروشنده براساس تجربه خود گل‌ها را متناسب با موقعیت‌های مختلف تزئین می‌کند. در بیشتر مواقع افراد دوست دارند پیش از سفارش گل در اصفهان، نمونه آماده آن را ببینند و در صورت دلخواه رنگ، تعداد گل‌ها یا سایر تزئینات موجود را تغییر دهند.

گلیپنو به‌عنوان بهترین گلفروشی در اصفهان پیش از سفارش تاج گل یا هر نوع تزئین دیگری، نظر مشتری را در مورد رنگ، تعداد گل‌ها و رنگ تزئینات می‌پرسد و سفارش نهایی را به دلخواه و درخواست مشتری آماده می‌کند.

سفارش گل از خارج کشور

سفارش از راه دور گل و ارسال آن توسط سایت گل گلپینو فقط به داخل ایران محدود نمی‌شود، در صورت سفارش از گلپینو می‌توانید از خارج کشور گل سفارش دهید و آن را به عزیزانتان در اصفهان تقدیم کنید. بدین ترتیب در مراسمات شادی یا عزاداری با تقدیم این هدیه زیبا و ارزشمند، احترام، حسن نیت و عشق خود را به اشخاص مهم زندگیتان ابراز خواهید کرد.

قیمت گل در اصفهان

به‌طور کلی، قیمت گل در شهرهای بزرگی همچون تهران و اصفهان به‌نسبت شهرهای کوچک بالاتر است. از طرفی هم عوامل مختلفی همچون نوع گل، فصل، موقعیت فروشگاه، نوع تزئینات و شرایط بازار بر قیمت سفارش گل در اصفهان تأثیر می‌گذارند. برهمین اساس، برای خرید گل به‌عنوان هدیه نمی‌توان قیمت ثابتی بیان کرد و قیمت‌ها از شهری به شهر دیگر و باتوجه‌به نوع تزئینات یا فصل متغیر هستند.

تنوع گل‌ها در جهان و در ایران بسیار بالاست. گل لیسیانتوس، زنبق دره یا گل برف، رز ژولیت، گل زنبق گلوریوسا، گل کادوپول و گل ارکیده کینبالو طلایی برخی از گران‌ترین گل‌های جهان هستند؛ بنابراین، بسته‌به این‌که کدام نوع گل و چه تعداد از آن در سبد، دسته، تاج یا باکس گل سفارشی شما وجود داشته باشد، قیمت‌ها متغیر هستند. همچنین به‌دلیل این‌که بعضی گل‌ها در برخی از فصول کمیاب می‌شوند، قیمت باکس، تاج گل و ... تزئین شده با چنین گل‌هایی در فصول مختلف سال متفاوت خواهد بود.

images_1715178008_663b8a187835b.jpg

سفارش آنلاین گل از بهترین گلفروشی در اصفهان

باتوجه‌به حساسیت انتخاب و سفارش گل برای هدیه دادن، انتخاب بهترین فروشگاه گل می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. در صورت سفارش گل از گلپینو به‌عنوان بزرگ‌ترین مرجع سفارش گل در اصفهان، به مجموعه‌ای از گل‌ها با تزئینات خاص و لوکس دسترسی خواهید داشت و می‌توانید سفارش خود را در هر نقطه از دنیا ثبت کنید و در کمتر از 3 ساعت به هر نقطه از کشور ارسال کنید.

155 نمایش

نظر دادن