چهارشنبه, 16 آذر 1401 ساعت 15:26

«یوتل ست» شبکه «پرس تی‌وی» را حذف کرد!

یوتلست چند هفته پس از اعمال تحریم های اتحادیه اروپا علیه شبکه خبری انگلیسی‌زبان پرس تی‌وی، آن را قطع کرد.
چهارشنبه, 16 آذر 1401 ساعت 15:22

جزئیات مراسم تشییع ۱۰۸ شهید دفاع مقدس

پیکر مطهر شهدای عزیزی که اخیراً در مناطق عملیاتی جنوب عراق کاوش شدند امشب تحویل می‌شود و فردا صبح در اسکله آبادان مورد استقبال رسمی قرار خواهد گرفت.
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور اکثریت نمایندگان برگزار شد. در این جلسه مهرداد بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رأی اعتماد گرفت.
چهارشنبه, 16 آذر 1401 ساعت 16:15

سن سکته قلبی در ایران به ۳۰ سال رسید!

یک متخصص قلب و عروق گفت: رگ های قلبی افراد بالای ۳۰ سال، ۴۰ الی ۵۰ درصد تنگ است که با یک استرس یا خبر بد، رگ ها اسپاسم می کنند و منجر به سکته قلبی می شود.
رئیس کل دادگستری اصفهان به صدور کیفرخواست عاملان شهادت سه نیروی محافظ امنیت در اصفهان اشاره کرد و از برنامه ریزی برای برگزاری دادگاه علنی آن‌ها در روزهای آینده خبر داد.
آنکارا و واشنگتن پیش از شروع حملات نظامی ترکیه به سوریه به دنبال یارکشی در مناطق مختلف این کشور و غارت هرچه بیشتر منابع سوریه هستند.
سازمان های جهانی بهداشت از کمبود احتمالی چندین نوع آنتی‌بیوتیک‌ در کشورهای اروپایی مانند ایتالیا، فرانسه، کانادا و آمریکا هشدار می‌دهند.
چهارشنبه, 16 آذر 1401 ساعت 15:30

توقف صادرات گوشت قرمز برای کنترل قیمت

در حالی قیمت گوشت قرمز در بازار افزایش یافته است که هیچ بخشی مسئولیت گرانی این کالای مهم مورد نیاز مردم را به‌عهده نمی‌گیرد و دیگری را مقصر می‌داند.
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه در دانشگاه زنجان: آمریکایی‌ها حل مساله ایران را به بعد از انتخابات انداختند.
کاریکاتور طراحی شده توسط هنرمند گرانقدر، استاد علی عاتب از عراق. با عنوان "دخالت عربستان در امور داخلی ایران"
صفحه1 از11985