تاریخ انتشار: شنبه, 13 خرداد 1402 ساعت 11:46

پدر ایلامی با آجر، دخترش را کُشت!

فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری پدر 68 ساله که به دلیل درگیری لفظی دختر خود را با آجر به قتل رسانده بود، خبر داد.

ایسنا: سردار«جمال سلمانی» اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر درگیری منجر به قتل در یکی از محله های شهر ایلام ، بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی با حضور در محل با پیکر خون آلود و بی جان دختری که از ناحیه سر و گردن به شدت دچار جراحت شده بود روبرو شدند که توسط عوامل امدادی به بیمارستان اعزام ولی به دلیل شدت جراحات وارده و وخامت حال فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: با بررسی ماموران مشخص شد پدر 68 ساله ، دختر خود را با ضربات آجر به قتل رسانده که بدون مقاومت خاصی دستگیر وبه مقر انتظامی دلالت داده شد .

وی با بیان اینکه متهم در تحقیقات انجام شده انگیزه خود را درگیری لفظی و عدم کنترل خشم واختلاف خانوادگی عنوان کرد، بیان کرد : متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد .

به گزارش ایسنا، به نقل از کانال اطلاع رسانی پلیس ایلام، سلمانی تصریح کرد: شهروندان در هنگام اختلافات و درگیری خونسردی خود را حفظ کرده و قانونمندانه عمل کنند؛ زیرا وقوع چنین حوادثی موجب ضرر و زیان مادی و معنوی جبران ناپذیری خواهد بود.

163 نمایش

نظر دادن