cache/resized/1db356e0d4e02465fb10f256a8b706d3.png

دفاع استاد شجاعی از رائفی‌پور + تصویر

cache/resized/aae471276cb1a90617843fc7708aa83f.jpg

مأمور یگان ویژه‌ای که سرش را در "خوی" شکستند! + فیلم

cache/resized/5658054dfc54391a9084d5eaab8acb1f.jpg

شناسایی سازنده پهپاد حمله‌کننده به مجتمع وزارت دفاع

cache/resized/11b3713b24dfb5e64fe73e2e4e041d49.jpg

چه‌کسانی ربع پهلوی را دست انداخته‌اند؟ + عکس

cache/resized/8864be7b2fbdd7720d4195503fee6a1f.jpg

ویدئو| رائفی‌پور؛ پیدا و پنهان حمله به سفارت آذربایجان

تاریخ انتشار: یکشنبه, 06 آذر 1401 ساعت 23:23

پایان عزاداری برای اغتشاشات در بلک فرایدی!

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد هتل‌های وان از مسافران ایرانی پُر شده است؛ رییس انجمن هتلداران و جهانگردی ترکیه از اشغال هتل‌های وان تا ۱۰۰ درصد خبر داده است.

مشرق: یکی از پرطرفدارترین سفرهای خارجی برای ایرانی‌ها، سفر به شهر وان در کشور ترکیه است؛ این روزها این شهر با نزدیک شدن به جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی روزهای پر جنب و جوشی را سپری می‌کند!

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد هتل‌های وان از مسافران ایرانی پُر شده است؛ رییس انجمن هتلداران و جهانگردی ترکیه از اشغال هتل‌های وان تا ۱۰۰ درصد خبر داده است. حرمت الله رفیعی گفته است که از هفته گذشته و همزمان با آغاز حراج «Black Friday» وضعیت رکود در هتلهای ترکیه تغییر کرده و تقاضا برای سفر به ترکیه بیشتر شده است. این فعال حوزه گردشگری دلیل این ازدیاد جمعیت در وان و استانبول را به خاطر حراجی‌ها و خرید دانسته است.

روزنامه دیلی صباح ترکیه نیز، در گزارشی این وضعیت را برای فروشندگان و هتلداران استان وان «شگفت‌انگیز» توصیف کرده و از هجوم مسافران ایرانی به این استان و غافلگیر شدن هتلداران وان، خبر داده و نوشته است: هتل‌داران ترکیه به دلیل اغتشاشات در ایران، رزرو زیادی از کشور همسایه دریافت نکرده‌اند اما جمعیتی که اکنون به وان آمده هتلداران را غافلگیر کرده و لبخندی بر لبان کاسبان این منطقه نشانده است، هتلداران شاهد بودند نرخ اشغال آن‌ها از حدود ۳۰ درصد در اوایل ماه اکتبر به ۱۰۰ درصد رسیده است.

ترکیه پیش‌بینی می‌کند امسال میزبان بیش از ۲ میلیون گردشگر ایرانی باشد. مقامات گردشگری ترکیه انتظار دارند رکورد ۲.۵ میلیون گردشگر ایرانی در سال ۲۰۱۷ در سال ۲۰۲۳ تکرار شود و حتی فراتر از این آمار برود.

پایان عزاداری برای اغتشاشات در بلک فرایدی!

سفر دست‌جمعی برخی ایرانیان برای خرید یا گشت و گذار در ترکیه قابل توجه است؛ تا پیش از این لیدرهای اغتشاشات ادعا می‌کردند که مردم تا مدتی خرید را تحریم کرده و مغازه‌داران باید به صف اعتصابات وارد شوند؛ حتی کار به جایی رسید که برخی از عوامل آشوب با تخریب مغازه‌ها به جان کاسبان افتاده تا آنها را وادار به بستن مغازه‌های خود کنند، حالا بخشی از همین جماعت شال و کلاه کرده و برای خرید زمستانی راهی ترکیه شده‌اند.

یکی از کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار این خبر نوشته است که جماعتی که ادعا می‌کرد عزادار است حالا برای برای بلک فرایدی کل هتل های ترکیه رو پر کرده‌اند, خوشبین باشیم، احتمالا رفتن لباس بخرن که دیگه از عزا دربیاورند!

یکی دیگر از کاربران نیز با کنایه به مسافران بلک فرایدی در ترکیه نوشته است: جماعتی که می‌گفتند برای برد تیم ملی خوشحالی نمیکنیم و ما عزاداریم پاشدن رفتن ترکیه بخاطر تخفیفات آخر سال!

پایان عزاداری برای اغتشاشات در بلک فرایدی!

پایان عزاداری برای اغتشاشات در بلک فرایدی!

144 نمایش

نظر دادن