cache/resized/1db356e0d4e02465fb10f256a8b706d3.png

دفاع استاد شجاعی از رائفی‌پور + تصویر

cache/resized/aae471276cb1a90617843fc7708aa83f.jpg

مأمور یگان ویژه‌ای که سرش را در "خوی" شکستند! + فیلم

cache/resized/5658054dfc54391a9084d5eaab8acb1f.jpg

شناسایی سازنده پهپاد حمله‌کننده به مجتمع وزارت دفاع

cache/resized/11b3713b24dfb5e64fe73e2e4e041d49.jpg

چه‌کسانی ربع پهلوی را دست انداخته‌اند؟ + عکس

cache/resized/8864be7b2fbdd7720d4195503fee6a1f.jpg

ویدئو| رائفی‌پور؛ پیدا و پنهان حمله به سفارت آذربایجان

تاریخ انتشار: یکشنبه, 06 آذر 1401 ساعت 16:00

در این کار ثروت به دنبال شما می افتد

پولدار شدن یک فرایند است و گاهی نیاز است ابتدا برای یک شخص دیگر مجانی کار کنید. اگر اولویت اول شما کسب ثروت و زندگی راحت در آینده است، خیلی دنباله‌رو علاقه خود به رشته خاصی نباشید. کار و تجارت شخصی، تمرکز و وقت زیادی می طلبد، اما بعد از چند وقت که به سوددهی رسید، شما می توانید نتیجه آن را ببینید. من وقتی به ثروت رسیدم که تجربه های دیگران را الگویی برای خود فرار دادم. به شما هم پیشنهاد می‌کنم پس از کسب تجربه در یک زمینه خاص و به دست آوردن دانش جنبه‌های مختلف آن، تجارت خود را شروع کنید.

 

سرکه انگور خانگی

سرکه در اکثر غذاهای ایرانی و پیش غذاها استفاده می شود که انواع و گونه های مختلفی دارد. به همین دلیل قیمت سرکه انگور خانگی برای اکثر خانواده ها اهمیت دارد.

سرکه یکی از پر استفاده ترین چاشنی ها و طعم دهنده های غذایی است که عموما طعم ترش و ملسی را به غذاها می دهد و در اکثر آشپزخانه های سراسر جهان و همینطور کشور عزیزمان ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

سرکه عموما بر روی سالادهای مختلف، سبزیجات و در سسها استفاده می شود که به عنوان یک چشانی و مکمل غذایی پر سود و پر خاصیت است که برای سلامتی بدن انسان فوق العاده مفید است.

سرکه را از میوه های مختلف مثل سیب و انگور تهیه می کنند که هر کدام فواید و طعم گوناگونی دارد که برای این که سرکه را تهیه کنیم باید یک فرآیند شیمیایی انجام شود.

در این فرآیند باید باکتریهای اکسیداسیون موجود در انگور را به اسید استیک تبدیل کنند تا این میوه به سرکه تبدیل شود که ماده ای به نام استالدهید تولید می شود که همین ماده به اسید استیک تبدیل شده و طعم ترشی به سرکه می دهد.

 https://akharinnews.com/images/1401/09/04/21.jpg

سرکه چوب

به آن اسید چوب یا پیروگلینوس هم گفته می شود نوعی اسید بوده که از آن برای تولید ذغال استفاده می شود، همچنین این اسید جزء محصولات فرعی پیرولیز چوب هم به شمار می رود. برای قیمت سرکه چوب موارد زیادی دخیل هستند.

از مشخصات این محصول می توان به تیره رنگ بودن مایع اشاره کرد، کدر و یا شفاف بودن آن اشاره کرد که از فرآیند پیرولیز به دست می آید.

سرکه چوب از تقطیر مقداری موردنیاز چوب با دیگر مواد گیاهی به دست می آید که حدود 80 تا 90 درصد از آن را آب تشکیل داده و علاوه بر موارد گفته شده است.

می تواند چندین ترکیب دیگر را با استفاده از این سرکه بدست آورد که از جمله می توان به اسید استیک، استون، اتیل والاتر، متانول، فرمالدئید و غیره اشاره کرد.

به این دلیل می توان از سرکه چوب برای تولید ذغال استفاده کرد که گازی که از سوختن چوب بدست می آید.

 https://akharinnews.com/images/1401/09/04/22.jpg

سرکه سیب

سرکه سیب با آب گرفته شده از سیب شروع می شود در واقع سیب در صورت تخمیر تبدیل به سرکه می ‌شود و چون قبلا کاملا برای این کار له شده ‌است خواص غذایی خود را به هیچ وجه از دست نمی ‌دهد و قیمت سرکه سیب با سرکه تفاوت چندانی ندارد.

بلکه فقط  قند آن تبدیل به اسید یعنی سرکه می‌ شود که در این سرکه مواد معدنی مختلفی وجود دارد.

سرکه سیب یکی از پرخاصیت ترین سرکه های موجود در دنیا می باشد، خواص سرکه سیب برای درمان تمامی بیماریها شاید حرفی اغراق آمیز بنظر برسد، ولی فواید آن انقدر زیاد است که به همین علت اینطور بیان می شود.

امروزه به دلیل رژیم بد غذایی افراد به انواع بیماریها مبتلا می شوند، طبق بررسیهای انجام شده سرکه سیب در درمان بیماریها کاملا آشکار می باشد.

احتمالا شما هم تا به امروز چیزهایی در رابطه با شگفت انگیز بودن سرکه سیب و فوایدی که برای سلامتی بدن دارد.

شنیده اید  این موضوع باعث شده تا سرکه سیب محبوبیت خیلی زیادی در بین تمام افراد پیدا کند.

 https://akharinnews.com/images/1401/09/04/23.jpg

119 نمایش

نظر دادن