cache/resized/1db356e0d4e02465fb10f256a8b706d3.png

دفاع استاد شجاعی از رائفی‌پور + تصویر

cache/resized/aae471276cb1a90617843fc7708aa83f.jpg

مأمور یگان ویژه‌ای که سرش را در "خوی" شکستند! + فیلم

cache/resized/5658054dfc54391a9084d5eaab8acb1f.jpg

شناسایی سازنده پهپاد حمله‌کننده به مجتمع وزارت دفاع

cache/resized/11b3713b24dfb5e64fe73e2e4e041d49.jpg

چه‌کسانی ربع پهلوی را دست انداخته‌اند؟ + عکس

cache/resized/8864be7b2fbdd7720d4195503fee6a1f.jpg

ویدئو| رائفی‌پور؛ پیدا و پنهان حمله به سفارت آذربایجان

تاریخ انتشار: پنج شنبه, 26 آبان 1401 ساعت 17:45

ستایشی: با هدایت‌گران اغتشاشات قاطعانه برخورد می‌کنیم

سخنگوی قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی هیچگونه مدارا و مماشاتی با کسانی که امنیت مردم را مخدوش و در نظم جامعه اخلال به وجود می‌آورند، نخواهد داشت.

فارس نوشت: مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه ضمن ابراز تأسف از حوادث تروریستی شب گذشته در ایذه و استان اصفهان، گفت: باز هم ملاحظه شد که برنامه‌ریزی، سبق تصمیم و دست ناپاک تروریست‌ها، این حادثه را در مناطق مورد بحث ایجاد کرد و باعث داغدار شدن خانواده‌های بزرگوار شهدای شب گذشته شد.

وی افزود: از این حادثه دل مردم عزیز، خداجو و متدین ما به درد آمد و موجب شد عزم ما نسبت به برخورد با این اغتشاشگران، مخصوصا آن‌هایی که با برنامه‌ریزی، تصمیم از پیش گرفته شده و براساس هدایت‌های تروریست‌ها و کشورهای متخاصم، اقدامات‌شان را انجام می‌دهند، قوی‌تر، محکم‌تر و راسخ‌تر باشد.

سخنگوی قوه قضائیه خاطرنشان کرد: ما قبلاً هم اعلام کردیم و الآن دوباره اعلام می‌کنیم که دستگاه قضایی هیچگونه مدارا و مماشاتی با کسانی که عالماً و عامداً مبادرت به اینگونه اقدامات کرده و امنیت مردم را مخدوش و در نظم جامعه اخلال به وجود می‌آورند، نخواهد داشت.

ستایشی ادامه داد: ان‌شاءالله با قوت و قدرت و با اعمال تمهیداتی که صورت گرفته، اغتشاش‌گرانی که در این خون‌های ریخته شده مباشرت، مبادرت و معاونت داشتند و مسبب هستند را با همکاری ضابطین شناسایی خواهیم کرد و به زودی و با رسیدگی‌های قاطعانه، این افراد را به سزای اعمال زشت خودشان خواهیم رساند.

وی بیان کرد: امیدواریم با تمهیداتی که صورت خواهد پذیرفت و تصمیماتی که اتخاذ خواهد شد و با احکام قاطعانه‌ای که در جهت تنبیه این افراد انجام می‌شود، ما دیگر شاهد بروز و ظهور این موارد نباشیم.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: من در همینجا به خانواده‌ها عرض می‌کنم که از فرزندان‌شان مراقبت کامل کنند و اجازه ندهند که هیجانات و احساسات بر آن‌ها غالب شود و افرادی به عنوان محرک و مشوق، آن‌ها را به میدان اغتشاشات بیاورند.

ستایشی افزود: خانواده‌ها مدیریت و جلوگیری کنند و نگذارند که فرزندان عزیزشان که فرزندان عزیز وطن ما هستند و حالا گرفتار دشمنان می‌شوند، خدایی نکرده مرتکب افعالی شوند که وصف مجرمانه دارد.

وی اظهار کرد: باید بپذیریم که یک عده‌ای محرک و مشوق هستند و واقعاً با برنامه‌ریزی کامل افراد را برای اغتشاش هدایت می‌کنند؛ این افراد باید بدانند که ما با آن‌ها هم تعارف نداریم و قاطعانه و بازدارنده با آن‌ها برخورد می‌کنیم، به نحوی که عبرتی برای سایرین باشد که مبادرت به این اقدامات نداشته باشند و از مردم سوءاستفاده نکنند.

سخنگوی قوه قضائیه در پایان خاطرنشان کرد: به مردم داغدار خوزستان و اصفهان و به خصوص خانواده شهدای شب گذشته تسلیت و تعزیت می‌گوییم؛ ما در این ایام ساختارشکنی‌هایی را دیدیم و امیدواریم بتوانیم اقدامات قاطعی را انجام دهیم که درسی برای کسانی باشد که این حوادث را انجام می‌دهند و نظم عمومی را مخدوش می‌کنند.

101 نمایش

نظر دادن