آسیاتک

تاریخ انتشار: سه شنبه, 24 آبان 1401 ساعت 19:22

دستگیری عاملان هتک حرمت به تصویر حاج قاسم در مراغه

فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: افراد هتاک به بنرهای مزین به تصویر رهبری و شهید حاج قاسم سلیمانی در سایه اشراف اطلاعاتی و اقدام سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه شناسایی و دستگیر شدند.

ایرنا نوشت: سرهنگ پاسدار «یحیی حیدری» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران تصریح کرد: طی روزهای گذشته افرادی با گستاخی به ساحت رهبر معظم انقلاب و سردار سرافراز اسلام نسبت به آتش زدن بنر مزین به تصاویر این عزیزان و انعکاس آن در شبکه‌های بیگانه اقدام کرده بودند که باعث انزجار و ناراحتی مردم شهیدپرور مراغه شده بود.

وی اضافه کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) با انجام تحقیقات سریع و فنی و تلاش شبانه‌روزی، عوامل این اقدام زشت و ذلیلانه را شناسایی، دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند.

وی با تاکید بر اینکه پاسداران و بسیجیان سلحشور کمترین جسارتی را به ساحت رهبر عزیزتر از جان و انقلاب عزیزمان بر نمی‌تابند، خاطرنشان کرد: جوانانی که فریب خورده‌اند باید مسیر خود را از عوامل جنایتکار و آشوب‌گر جدا کرده و نسبت خود را با مردم و امنیت کشور تعریف کنند؛ البته هر کسی که قصد برهم زدن نظم و آرامش جامعه و تخریب اموال عمومی را داشته باشد، قطعا با او برخورد می‌شود که در این خصوص توان اطلاعاتی ما برای شناسایی و دستگیری عوامل آشوب‌گر بالاست.

وی همچنین از شناسایی و دستگیری سرشبکه‌های شبکه ایجاد آشوب و ناامنی در مراغه خبر داد و اظهار داشت: با هوشیاری و بیداری کامل نیروهای امنیتی شهرستان در حوادث اخیر، جو آرامی در شهرستان حاکم بوده است و سرشاخه‌های اصلی که به دنبال ایجاد تجمع‌های محدود چندنفری در برخی میادین شهر بودند، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه مراغه شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به دستگیری افرادی که اقدام به شعارنویسی کرده بودند، افزود: با اقدام و اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه مراغه تعدادی از افرادی که به شعارنویسی اقدام کرده بودند و عمدتا تحت تاثیر فضای مجازی و رسانه‌ای دشمنان قرار گرفته داشتند، دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شدند.

به گزارش ایرنا مراغه طی ماه‌های اخیر در سایه اشرافیت اطلاعاتی و تدبیر نیروهای انتظامی، بسیجی و امنیتی، تجمعی را شاهد نبوده و تحرک اغتشاشاگران در حد شعارنویسی باقی مانده است.

179 نمایش

نظر دادن