cache/resized/daf7998c9f9df77b8dd54c0f97025244.jpg

محسنی اژه‌ای: افراد بی‌حجاب مجازات می‌شوند

cache/resized/542d66c8eb3c0fed921806f31e402b68.jpg

واکنش کنعانی به مواضع اخیر نتانیاهو و سوناک علیه ایران

cache/resized/8c0d1a1b2df1a8a8e34f1335a248ff05.jpg

بازگشت یورگن لوکادیا به پرسپولیس؟

cache/resized/9c7256d1233bf4cb4b7c988036b886eb.jpg

کارخانه شکلات‌سازی در پنسیلوانیا با خاک یکسان شد

cache/resized/a3354e4cdbc8aae573a85d762663dec9.jpg

مهارت راننده برای جلوگیری از واژگونی خودرو

تاریخ انتشار: یکشنبه, 10 مهر 1401 ساعت 09:57

واکنش فرزند ایرج قادری به اتفاق‌های اخیر در کشور +فیلم

فرزند مرحوم ایرج قادری، با بیان اینکه مردم همیشه به عهد خود به انقلاب و به کسانی که واقعاً دلسوز هستند وفا کردند، گفت: امروز خواهشم این است که مردم دست به دست هم دهند و آلوده اشتباه نشوند.

ژوبین قادری در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: اصلاً آدم سیاسی نیستم اما امروز بحث سیاست و سیاسی بودن اصلاً مطرح نیست. هر کسی که در این کشور زندگی می‌کند باید هوشیار باشد. ما مردم هوشیاری داشته و داریم و در بزنگاه‌های بسیار حساس این به ما ثابت شده است.

وی با بیان این که مردم همیشه به عهد خود به انقلاب و به کسانی که واقعاً دلسوز هستند وفا کردند، گفت: در مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی ملاحظه کردید که همه مردم آمدند. اینهایی که به خیابان ها برای شلوغی می‌آیند ۱۰ درصد آن جمعیت تشییع حاج قاسم نیستند و درواقع برای کسانی که در آن سوی آب‌ها هستند و اصلاً دلسوز این مردم نیستند خوراک تأمین می‌کنند.

قادری تاکید کرد: خیلی از اینهایی که به خیابان می‌آیند بانک آتش می‌زنند مردم ما نیستند و نباید این‌ها را به حساب مردم گذاشت. نباید عده‌ای به لحاظ احساسی و هر چیز دیگری آلوده این مسائل شوند.

وی گفت: هر کسی در جایگاه خود وظیفه‌ای دارد و امروز باید بیاید و حرف بزند. سکوت در این مقطع اشتباه است. سکوت باعث می‌شود که آب به آسیاب دشمن ریخته و توپ به زمین دشمن بیفتد.

فرزند مرحوم ایرج قادری که در کارنامه فعالیت‌های خود ساخت فیلم سینمایی پارادوکس را دارد، افزود: از همه دعوت می‌کنم بیایند و نگذارند این ماجرا ادامه دار شود. همانگونه که رهبر معظم انقلاب درباره این جماعت فرمودند «شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه».

قادری اظهار داشت: من از فرمایش رهبر معظم انقلاب وام می‌گیرم و به کسانی که این برنامه‌ها را درست می‌کنند می‌گویم امروز در کشور ما هیچ خبری نیست و همه چیز به آرامی پیش ‌می‌رود. این‌ها سعی می‌کنند این مسائل را بزرگ و درشت نشان دهند که همه این‌ها خیال خام است.

وی افزود: دیروز در جایی بودم که شنیدم در پشت ماشین‌های پلیس در آمریکا عکس خانمی که مرحومه شدند را چسبانده‌اند. این را نباید به پای انقلاب نوشت. این‌ها همان داعیه‌داران حقوق بشر هستند که آن آقای سیاه پوست را به طرز فجیعی کشتند.

قادری ادامه داد: اگر این‌ها واقعاً راست می‌گویند و نگران هستند داروهای بچه‌های پروانه‌ای و سرطانی را استثنائا از تحریم‌ها حذف کنند.

فرزند مرحوم ایرج قادری تأکید کرد: مردم گول این چیزها را نخورند. هنرمندان هم جو گیر این مسائل نشوند.

وی تصریح کرد: متأسفانه فضایی شده که همه را سریع جو گرفته و خود را می‌بازند. نباید باخت. امروز باید عمل و اقدام کرد و می‌دانم که کشور و نظام خوبی داریم.

قادری گفت: مشکلات و فساد هم هست و اتفاق‌ها هم وجود دارد نباید این اشتباه‌ها را به پای کل مجموعه نظام گذاشت. این‌ها وجود دارد و قابل اصلاح است. نباید یک پیراهن را به خاطر یک دکمه پاره کرد و آتش زد.

رسانه

1086 نمایش

نظر دادن