cache/resized/352fb978395dad44764327d3ace976d1.jpg

اغتشاشگرانِ بی‌غیرت! کاش، اندازه آمریکایی‌ها غیرت داشتید

cache/resized/e99cdc85614468d7ebd549bf18387d66.jpg

فـــتـــنـــه تـــرکـــیـــبـــی - نـــعـــمـــت تـــرکـــیـــبـــی

cache/resized/3415281e5529e0b0cd36754aff842208.jpg

مرزبانان ایران و عراق تفاهمنامه امضا کردند

cache/resized/154b5a6fb4fa749b32a27985e34c235d.jpg

دادگاه رسیدگی به اتهامات عامل شهادت ۲ بسیجی برگزار شد

cache/resized/e9967d83a196c8465303240b4ea57e7e.jpg

واکنش توئیتری‌ها به مصاحبه علی کریمی + عکس

تاریخ انتشار: شنبه, 08 مرداد 1401 ساعت 15:29

طراحی و ساخت انواع سایت با سایت ساز سایتی شو

سایت سازها سرویس هایی اینترنتی هستند که با کمک آن ها می توانید انواع سایت ها را به آسانی برای خودتان طراحی و ایجاد نمایید. در ایران سایت سازهای بزرگی همچون وبزی، سی فایو و سایتی شو مشغول به فعالیت هستند که امکانات خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهند. در این محتوا می خواهیم به این موضوع بپردازیم که با پلتفرم سایت ساز سایتی شو چه نوع سایت هایی را می توان ایجاد نمود.

ساخت سایت فروشگاهی:

اولین و پر طرفدار ترین انواع سایت، سایت های فروشگاهی یا به اصطلاح فروشگاه های اینترنتی می باشند.

با توجه به شیوع کرونا و اینترنتی شدن بسیاری از کسب و کارها، تقاضا برای ساخت فروشگاه اینترنتی افزایش یافته است.

پلتفرم سایتی شو، این امکان را به شما می دهد که یک فروشگاه اینترنتی با امکانات کامل راه اندازی نمایید. تمامی چالش ها پیرامون داشتن یک فروشگاه اینترنتی با پلتفرم سایتی شو مرتفع گردیده است.

برای ساخت فروشگاه اینترنتی با سایتی شو کافی است ثبت نام کنید و نسخه دمو رایگان این فروشگاه ساز را دریافت کنید. این دمو تا سه روز قابل استفاده می باشد.

سایت ساز سایتی شو امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. اگر سری به لیست امکانات این سایت ساز بزنید با لیستی بلند بالا از امکانات روبرو می شوید. اما دو امکان و قابلیت این پلتفرم، باعث تمایز سایتی شو از سایر رقبا شده است.

مورد اول ساخت اپلیکیشن اندروید و وب اپلیکیشن ios همزمان با ساخت سایت می باشد. زمانی که شما کار طراحی سایت خود را تمام کردید به شما یک اپ اندرویدی نیز اهدا می شود.

مورد دوم ربات هوشمند اینستاگرام می باشد. با کمک این ربات شما می توانید پیج اینستاگرام خود را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید و از مزیت های داشتن یک فروشگاه اینترنتی در کنار پیج خود نهایت بهره را ببرید.

سایت ساخت شخصی:

یکی دیگر از کاربردهای سایت سازها، ساخت سایت شخصی می باشد. امروزه سایت شخصی افراد، حکم کارت ویزیت آنلاین پیدا کرده است. همه افراد فعالیت ها، نمونه کارها و رزومه خود را در سایت شخصی قرار می دهند.

سایت ساز سایتی شو امکان طراحی و ساخت انواع سایت شخصی را برای شما به همراه دارد. می توانید از میان قالب های متنوع سایتی شو، یک قالب شیک برای سایت شخصی خود انتخاب کنید.

ساخت سایت شرکتی:

دومین مورد از پر کاربردترین انواع سایت ها، ساخت سایت شرکتی می باشد.

امروزه هر شرکتی برای ارائه خدمات و نمونه کارهای خود نیازمند یک سایت شرکتی می باشد. پلتفرم سایت ساز سایتی شو این امکان را به مدیران و مالکان شرکت ها می دهد تا بدون دانش فنی و در سریع ترین زمان ممکن برای شرکت خود یک سایت طراحی نمایند و به دلخواه خود تغییرات لازم را در آن اعمال نمایند.

یکی از مزیت های سایتی شو وجود قالب های متنوع در موضوعات مختلف می باشد که به کاربران این مزیت را می دهد تا با توجه به حیطه کاری خود، مناسب ترین قالب را انتخاب نمایند.

http://www.akharinnews.com/images/1401/05/01/images_1659165725.jpg

برای ساخت سایت شرکتی، کافی است در سایت سایتی شو ثبت نام رایگان کنید، قالب مخصوص به خود را انتخاب کنید، طی سه روز از دموی رایگان استفاده کنید و در صورت رضایت یکی از پلن ها را خریداری کرده و سایت شرکتی خود را قطعی نمایید.

سایتی شو تمامی کارهای خرید دامنه و هاست و هر آن چه برای سایت نیاز دارید را انجام می دهد تا شما بدون کمترین دغدغه سایت شرکتی خود را ایجاد نمایید.

ساخت سایت پزشکی:

سایت های پزشکی یکی از پر طرفدار ترین انواع سایت ها می باشد. با کمک سایت ساز می توانید انواع سایت پزشکی طراحی کنید. با کمک قالب های شیک و متنوع سایتی شو، امکان طراحی سایت پزشکی به دلخواه خودتان را خواهید داشت.

401 نمایش

نظر دادن