cache/resized/f57301befd6d5b090f2ffa59e29f8f3b.jpg

دُم خروسِ «سرکرده عرفان حلقه» هم بیرون زد!

cache/resized/41c63ed1ed40a5c07a44ed2b38c7351b.jpg

چرا ایران را وارد فاز اغتشاش کردند؟

cache/resized/ce8643d1937e1279930670eb343e8007.jpg

هجوم اغتشاشگران به زندان اشنویه صحت دارد؟

cache/resized/aa47f8e00a248bbc1839a9072dd944ae.jpg

امین تاریخ درگذشت

cache/resized/87b9f22588f35fed8359beba5a010052.jpg

واکنش وزیر ارشاد به کشف حجاب چند بازیگر

تاریخ انتشار: پنج شنبه, 09 تیر 1401 ساعت 14:10

کدام چمدان برای من مناسب است؟

چمدان یکی از محصولاتی است که این روزها همه به آن نیاز دارند. زیرا تمامی افرد به اهمیت سفر پی برده اند و تلاش می کنند تا با سفر کردن حس خوشی را تجربه کنند. اما انتخاب این محصول باید طبق اصول و قواعد خاصی صورت گیرد. در غیر اینصورت، ممکن است افراد محصولی را بخرند که با نیازهای آنها همخوانی ندارد. در زمان خرید این محصول باید به این موضوع توجه داشته باشد که آیا قفل چمدان بر روی آن تعبیه شده است یا خیر و آیا قطعات یدکی چمدان همراه با آن به فروش می رسند یا خیر! در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

سافت کیس یا هارد کیس؟!

اگر بخواهید این محصول را بخرید بی شک نام سافت کیس یا هارد کیس را شنیده اید. محصولات هارد کیس از مواد سختی ساخته می شوند که در برابر ضربه و فشار مقاوم هستند. محصولات سافت کیس از مواد انعطاف پذیر تری ساخته می شوند و در محیط های مختلفی قابل استفاده هستند. اکنون که با ویژگی های این محصولات آشنا شده اید ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که کدام محصول برای شما مناسب است؟! در ادامه به این سوال پاسخ می دهیم.

آیا زیاد به مسافرت می روید؟

اگر شما زیاد به مسافرت می روید، باید از محصولی استفاده کنید که مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار داشته باشد. به همین دلیل، شما باید استفاده از محصولات هارد کیس را مد نظر قرار دهید. در ساخت این محصولات از متریال های سخت مانند ABS استفاده می شود و امکان شکسته شدن آنها تقریبا صفر است. این امر می تواند برای کسانی که دائما در مسافرت هستند یک ویژگی مثبت باشد و دیگر نگران آسیب به این محصول وجود ندارد.

آیا می خواهید بار زیادی در زمان مسافرت داشته باشید؟

اگر شما جز آن دسته افرادی هستید که زیاد به مسافرت می روید، بی شک خرید چمدان سافت کیس بهترین گزینه برای شماست. زیرا این محصولات از متریال هایی مانند پلی استر ساخته شده اند که بسیار منعطف هستند و این موضوع به افراد کمک می کند تا آیتم های خود را درون آن قرار دهند. همچنین، این محصولات معمولا دارای زیپ های زیادی هستند که این موضوع می تواند مکان مناسبی را برای افراد به وجود بیاورد تا آیتم های خود را درون آن قرار دهند.

آیا این محصول ضمانت نامه دارد؟

مهم نیست که شما می خواهید محصول هارد کیس را بخرید یا سافت کیس! بلکه مسئله مهم این است که شما باید در زمان خرید ضمانت نامه را از فروشنده دریافت کنید. ضمانت نامه نشان دهنده اصالت کالاست و به شما اطمینان میدهد تمامی استانداردها در ساخت آن رعایت شده اند. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده محصولات مورد نیاز خود را بخرید و در صورت بروز هر گونه مشکل به فروشنده مراجعه کنید تا مشکل به وجود آمده را رفع کند.

آیا وجود قفل چمدان الزامی است؟

بهتر است بدانید وجود قفل چمدان بر روی این محصول الزامی است. زیرا وجود قفل از آیتم های درون این محصول محافظت می کند و اجازه نمی دهد که در طول مسافرت آیتم های درون آن در معرض دستبرد و یا هر مشکل دیگری قرار گیرند. همچنین، امروزه، قفل چمدان به گونه ای طراحی شده است که امنیت بالایی دارد و به راحتی نمی توان آن را باز کرد. اگر شما رمز آن را فراموش کنید، باید با در دست داشتن رسید خرید به مرکز معتبری بروید تا قفل چمدان را برای شما باز کنند. این موضوع نقش بسیار مهمی در ایجاد اطمینان در خریداران دارد.

قطعات یدکی چمدان شامل چه مواردی هستند؟

بسیاری از افراد که می خواهند قطعات یدکی چمدان را خریداری کنند در این باره سوال می پرسند که این قطعات شامل چه مواردی هستند! این قطعات شامل موارد متعددی از جمله چرخ، قفل و پایه می شوند. زیرا آمارها نشان می دهند این آیتم ها بیشتر از آیتم های دیگر در معرض شکستگی و آسیب قرار دارند و افراد می توانند با تعویض آنها دوباره از چمدان خود استفاده نمایند و سفرهای خوبی را تجربه کنند. شما با مراجعه به مراکز معتبر می توانید این قطعات را تهیه کنید.

برای خرید چمدان به کجا مراجعه کنیم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات مناسبی را در مورد این محصول در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید عادات خرید شما بر انتخاب این محصول اثر می گذارند. اگر زیاد به مسافرت می روید باید محصولات هارد کیس را انتخاب کنید و اگر در زمان مسافرت بار زیادی دارید، باید محصولات سافت کیس را انتخاب کنید. اگر می خواهید برای خرید چمدان اقدام کنید، می توانید به سایت فروشگاهی چمدان آرش (arash.plus) مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در این سایت مشاهده می کنید قیمت مناسبی دارند و با کیفیت بسیار بالا به فروش می رسند. کارشناسان این سایت به شما کمک می کنند با توجه به بودجه و سلیقه ای که دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

280 نمایش

نظر دادن