cache/resized/f46a08f1f9d97e511d4c58995ce7512e.jpg

فرار جسورانه زن گروگان از صندوق عقب خودروی لوکس

cache/resized/661ca6db0ba8e3f97310be511b713159.jpg

دستگیری ۲۳ دختر و پسر در پارتی شبانه کهک قم

cache/resized/8c2eec3229a8ad5b0c8949b06a78b312.jpg

ساپینتو احضار شد

cache/resized/d0bebb618e820d9b9efd621fd5686d46.jpg

سوتی عجیب اسپانیایی‌ها به سود فرهاد/ بنزما در تور مجیدی افتاد!

cache/resized/e799bee279be990231762195fb3b1c9a.jpg

جزئیات فروش گوشت خوک در تهران توسط شکارچیان آملی!

تاریخ انتشار: سه شنبه, 31 خرداد 1401 ساعت 18:38

5 ترفند برای چیدن وسایل زیاد در چمدان

 

5 ترفند برای چیدن وسایل زیاد در چمدان 

قبل از شروع آموزش باید به شما بگوییم که چیدن چمدان یک هنر است، پس هنگام چمدان بستن تمامی خلاقیت خود را به کار بگیرید. اگر قصد سفر به استانبول را دارید، باید قبل از هرکاری برای سفر خود باید برنامه ریزی کنید.  برنامه ریزی سفر تنها به رزرو تور استانبول یا خرید بلیط چارتر تهران استانبول ختم نمی‌شود و حتما باید سایر برنامه‌های خود را نیز تنظیم کنید. یکی از مهمترین برنامه‌های هر سفری چیدن چمدان است. 

چنانچه برای سفر خود یک چمدان کوچک در نظر گرفته‌اید و نگران جا دادن وسایل خود در آن هستید تا انتهای این محتوا با ما همراه باشید. در این محتوا به شما ترفندهای جالبی برای چیدن وسایل زیاد در چمدان آموزش داده می‌شود. 

نحوه چیدن وسایل زیاد در چمدان  

قبل از شروع آموزش به شما پیشنهاد می‌شود، از چمدان‌های کوچک برای سفر خود استفاده کنید. هرچه چمدان بزرگتر باشد تمایل شما برای همراه داشتن وسایل بیشتر می‌شود. تنها وسایلی را در چمدان خود بگذارید که به احتمال زیاد در طول سفر به آن‌ نیاز پیدا خواهید کرد،دانستن این موضوع تنها با داشتن برنامه سفر امکان پذیر است.  

بهتر است تمام وسایلی را که می‌خواهید با خود ببرید، جلوی چشم خود قرار دهید. این کار به شما کمک می‌کند تا در مورد وسایلی که می‌خواهید با خود ببرید، بهتر تصمیم بگیرید.  

لباس‌های سبک را در چمدان قرار دهید 

تا جایی که می‌توانید لباس‌های نازک را در چمدان قرار دهید، لباس نازک هنگام تا شدن جای بسیار کمتری به نسبت لباس‌های ضخیم و شلوار جین اشغال می‌کنند. اگر در زمستان سفر می‌کنید و مجبورید تا لباس‌های گرم مانند بوت و ژاکت همراه خود به سفر ببرید بهتر است آن‌ها را در طول پرواز بپوشید.  

برای حمل بوت و ژاکت به تنهایی نیاز به یک چمدان دارید!! پس اگر مایل به استفاده از این لباس‌ها در طول سفر هستید به هیچ عنوان آن‌ها را در چمدان خود قرار ندهید و حتما آن‌ها را به تن داشته باشید.  

*‌ اگر با چین و چروک لباس خود کنار نمی‌آیید، از لبا‌س‌های استفاده کنید که در مقاوم چین و چروک تا حدود زیادی مقاوم هستند. 

*‌ اقتصادی لباس بردارید، در سفر به این فکر نباشید که هر روز با یک استایل بیرون بروید. بهتر است از لباس‌های که به راحتی با لباس‌های دیگر ست می‌کنند در طول سفر خود استفاده کنید. 

 

تا جایی که امکان دارد از وسایل هتل استفاده کنید 

بهتر است وسایل آرایشی و بهداشتی خود مانند صابون، شامپو، کرم و .. را در چمدان خود قرار ندهید و از محصولات بهداشتی هتل استفاده کنید. اگر از برند لوازم آرایشی خاصی استفاده می‌کنید، همیشه مراکز فروشی برای خرید این وسایل وجود دارد و جای هیچ گونه نگرانی از این بابت وجود ندارد.  

*اگر استفاده از لوازم بهداشتی شما ضروری است و امکان حذف آن برای شما وجود ندارد، بهتر است مقدار کمی (مقدار مورد نیاز در طول سفر)  از آن‌ها را در ظروف کوچک بریزید و در چمدان خود قرار دهید 

تا جای که امکان دارد لباس‌های خود را فشرده کنید 

بیشتر حجم چمدان‌ها را معمولا لباس‌ها اشغال می‌کنند. مهارت و هنر شما در بستن چمدان، دقیقا جای دادن لباس‌ها در چمدان است. برای جا دادن هرچه بیشتر لباس‌ها در چمدان باید با ترفندهای تا کردن صحیح آشنا باشید. یکی از روش‌های بسیار کارآمد و مفید برای چیدن لباس‌های خود در چمدان، لوله کردن آن‌ها است. لوله کردن لباس به شما کمک می‌کند تا بتوانید، تعداد لباس بیشتری را در چمدان جای دهید. 

علاوه بر روش‌های تا کردن،. در بازار بسته‌های فشرده سازی لباس وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا فضای چمدان خود را تا دو برابر حد معمول افزایش دهید. 

استفاده از کیف بسته بندی و تقسیم کننده‌های فضا 

اگر در مدیریت فضای چمدان خود دچار مشکل هستید و این موضوع شما را کلافه کرده است، بهتر است از کیف‌های بسته بندی و تقسیم کننده‌های فضا در چمدان خود استفاده کنید. با این ابزار به راحتی می‌توانید، فضای چمدان خود را مدیریت کنید و بدون هیچ مشکلی تمام وسایل خود را در چمدان جای دهید.در صورت استفاده از این وسایل، برای بستن چمدان تنها کافیست وسایل خود را دسته بندی کنید و در کیف‌های با سایز مختلف قرار دهید. 

این ابزار جز محبوبترین وسایل سفر می‌باشند، زیرا کار شما برای بستن چمدان را تا حدود زیادی راحت می‌کنند. اگر یک بار چمدان خود را با کیف‌های بسته بندی و تقسیم کننده‌های فضا جمع کنید، دیگر نمی‌توانید بدون این وسایل چمدان خود را ببندید.  

 

جا دادن خرده ریزها 

اگر خوب به چمدان نگاه کنید، متوجه فضای خالی بین وسایل خود می‌شوید. از این فضاها می‌توانید، برای جای دادن خرده ریزهای خود استفاده کنید. یکی از فضاهای خالی که به احتمال زیاد تا حالا به آن توجه نکرده‌اید، فضای خالی داخل کفش است. این فضا برای جای دادن خرده زیرهای مانند شارژر، جوراب، عطر، ادکلن، ساعت، پول، عینک و .. بسیار مناسب است.  

جیب‌های چمدان را از قلم نندازید، یکی از بهترین فضاها برای جا دادن وسایل کوچک جیب‌های چمدان است. از این جیب‌ها می‌توانید برای جا دادن لباس‌های سبک (کراوات، زیر پوش و ..)، شانه سر و .. استفاده کرد. 

جمع بندی 

در این محتوا سعی شد تا بهترین روش‌های بستن چمدان به شما عزیزان آموزش داده شود، امیدواریم که این محتوا مورد توجه شما همراهان قرار گرفته باشد. به عنوان آخرین نکته اگر به قصد خرید سفر می‌کنید، حتما یک کوله پشتی خالی در چمدان خود جای دهید که هنگام برگشت آن را پر کنید. ممنون که تا انتهای این محتوا با همراه بودید.  

1271 نمایش

نظر دادن