بعد از پخش نشدن سخنان علی اکبر رائفی پور در برنامه زنده شبکه سوم سیما از مراسم عید بیعت در میدان امام حسین (ع) تهران، اعتراضات گسترده ای متوجه صداوسیما در این خصوص شد.
جمعه, 15 مهر 1401 ساعت 23:52

یادداشت| شنگولی و لاف در غربت!

شبکه های اجتماعی، همه اغتشاشات است نه جزء وابسته و ضمیمه. گذشت روزگاری که رسانه صرفا جهت اطلاع رسانی بود.
کانادا تحریم‌های جدیدی را علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعمال کرده است.
قطع اینترنت ماهواره‌ای استارلینک در هفته‌های گذشته باعث قطع ارتباطات میان ارتش اوکراین شده و نتایج فاجعه‌باری ایجاد کرده است.
موتور محرکه‌ ابرپروژه‌ای به نام «نظم نوین جهانی» شرکت بلک راک است که در همه‌ لشکرکشی‌های آمریکا و متحدان آن در قرن جدید میلادی، نقش خط دهنده، هادی و حامی اصلی را ایفاء کرده است.
۴۰ سال پیش شاید یاد برخی افراد نیاید یا حتی مثل دهه هشتادی‌ها اصلاً ندانند کومله چیست و چه کار می‌کرد. آن روزهای قبل جنگ و حین جنگ، این گروهک تروریستی جور دیگری شعار «زن، آزادی، زندگی» سر می‌داد!
وزارت خارجه هلند طی بیانیه‌ای از همه اتباع خود خواست خاک ایران را ترک کنند.
جمعه, 15 مهر 1401 ساعت 22:44

اختلاف در کرملین تکذیب شد

سخنگوی کاخ کرملین روسیه ادعاهای مطرح شده درباره وجود اختلاف در میان مقام‌های نزدیک به پوتین درباره جنگ اوکراین را تکذیب کرد.
جمعه, 15 مهر 1401 ساعت 22:42

رستم قاسمی با بشار اسد دیدار کرد

وزیر راه و شهرسازی در دیدار با رئیس جمهوری سوریه پیشنهاد ایران را برای تاسیس صندوق ضمانت صادرات جهت رفع نگرانی شرکت‌های خارجی ارائه کرد.
مستندی از اعترافات دو جاسوس دستگیر شده فرانسوی که برای ایجاد آشوب در کشور تلاش می‌کردند، منتشر شد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «در این حادثه‌ای که پیش آمد، دختر جوانی درگذشت؛ خب حادثه‌ی تلخی بود، دل ما هم سوخت، ولی واکنش به این حادثه بدون اینکه تحقیقی شده باشد، بدون اینکه هیچ گونه امر مسلّمی وجود داشته باشد، این نبود که یک عدّه‌ای بیایند خیابان را ناامن کنند، ناامنی…
صفحه1 از3544