پیش از این، اطلاع‌رسانی نسبت به آغاز عملیات تخریب این ساختمان متروکه ناایمن، انجام شده بود.
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به مشاهده حیوان موذی در هواپیمای پرواز تبریز-تهران توسط خلبان، گفت: این هواپیما پس از بررسی بخش‌های حساس به سمت تهران پرواز کرد.
پنج شنبه, 14 مهر 1401 ساعت 10:05

۴۶۷ واحد مسکونی در زلزله خوی آسیب دید

جعفر برزگر با بیان اینکه ۲۲ واحد مسکونی در زلزله شهرستان خوی بطور کامل تخریب شده است، گفت: ۹۰ واحد مسکونی نیز به دلیل تخریب بالای ۵۰ درصد نیاز به نوسازی دارد که در مجموع ۱۱۲ واحد مسکونی نوسازی خواهد شد.
چهارشنبه, 13 مهر 1401 ساعت 22:14

فیلم| لحظه وقوع زلزله ۵.۴ ریشتری در خوی

این زمین لرزه تا کنون حدود ۵۸۰ مصدوم برجای گذاشته است و خوشبختانه کسی در این حادثه جان خود را از دست نداده است.
بر اساس اعلام مرکز لرزه نگاری کشور زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۴ ریشتر ساعت ۰۳:۵۱ دقیقه بامداد شهرستان خوی در آذربایجان غربی را لرزاند
تصاویری منتشر شده از درگیری مسلحانه روز گذشته در مکزیک، میان دو گروه از خلافکاران را ببینید.
دادستان نظر آباد گفت:‌ در تاریخ ۲۶ تیر اهالی روستای گل دره نظرآباد متوجه آتش سوزی و دود غلیظ می شوند و موضوع را به پلیس آگاهی اعلام می کنند.
مقامات آمریکا اعلام کردند که شمار قربانیان طوفان قدرتمند ایان در ایالت‌های کالیفرنیا و کارولینای شمالی و جنوبی از ۸۰ نفر عبور کرده و این آمار افزایش خواهد یافت.
یکشنبه, 10 مهر 1401 ساعت 15:35

فیلم| لحظه ریزش هولناک بهمن در نپال

لحظه ریزش هولناک بهمن به کمپ ماناسلو در نپال را در این فیلم مشاهده می‌کنید.
مرد شرور که با همدستی دو دوستش زن جوانی را مقابل چشمان شوهرش ربوده و پس از تعرض در یکی از میادین شهر رها کرده بودند، از سوی پلیس دستگیر شد.
ظهر امروز صدای شدید تیراندازی افراد ناشناس از خیابان رازی در نزدیکی یک مسجد اهل سنت و کلانتری ۱۶ زاهدان شنیده شد. شورای تامین سیستان و بلوچستان با اشاره به تلاش افرادی برای ناامن کردن شهر زاهدان، اعلام کرد که اوضاع کنترل شده است.
پنج شنبه, 07 مهر 1401 ساعت 16:38

فیلم| نجات معجزه‌آسای موتورسوار!

نجات معجزه‌آسای موتورسوار پس از زیر گرفته شدن توسط کامیون حامل سنگ!
صفحه1 از1127