پنج شنبه, 16 آذر 1402 ساعت 11:57

معرفی کتاب 48 قانون قدرت

چهارشنبه, 15 آذر 1402 ساعت 10:00

شهادت یک مرزبان ‌در سراوان +عکس

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: طی عملیاتی در درگیری مرزداران هنگ مرزی سراوان با قاچاقچیان، احدی از مرزداران مجروح که پس از گذشت ۵ روز به علت شدت جراحات در سحرگاه یوم جاری دعوت حق را لبیک و به شهادت رسید.
چهارشنبه, 15 آذر 1402 ساعت 08:17

کدام بازی‌ها مناسب بچه‌ها است؟

رئیس فراکسیون حزب‌الله در پارلمان لبنان تاکید کرد که فرزند شهیدش عاشق سردار سلیمانی و سید حسن نصرالله بود.
دیوان عدالت اداری، یکی از اهم تشکیلات قضائی کشور است که در اختصاص دادن تصمیمات عادلانه در دعاوی بین شهروندان و دولت، نقش بسیار حیاتی دارد. برای پیگیری موفق در این دعاوی، امری ضروری است که به بهترین وکیل دیوان عدالت اداری مراجعه کنید. این وکلا با تجربه و مهارت…
پنج شنبه, 09 آذر 1402 ساعت 10:32

چه زمانی شکایت کیفری رد می شود؟

اگر شکایت کیفری که تنظیم کرده اید، رد شده است و دلیل آن را نمی دانید، نگران نباشید. ما در این مقاله عللی که باعث رد این شکایت می شوند را بررسی می کنیم و به شما می گوییم در چنین موقعیتی از خود چه عکس العملی نشان دهید.
چهارشنبه, 08 آذر 1402 ساعت 16:53

صدور حکم قصاص برای قاتل خانه وحشت

متهم اصلی پرونده خانه وحشت که به اتهام ربودن و تجاوز به ۳ زن محکوم به اعدام شده بود پس از محاکمه به اتهام قتل یک زن نیز به قصاص محکوم شد.
احمد وحیدی گفت: افرادی که عمل جراحیِ زیبایی انجام می‌دهند، اگر منجر به تغییر چهره شود، باید مدارک هویتیِ جدید به ثبت احوال تحویل بدهند.
ایلان ماسک می‌گوید هنوز آمادگی پاسخ به دعوت حماس برای بازدید از غزه را ندارد و آن‌جا هنوز بسیار خطرناک است.
وزیر کشور گفت: بر اساس برآوردهای آماری، تعداد افغانستانی‌های حاضر در کشور ما حدود ۵ میلیون نفر است و آن‌هایی که دارای مجوز حضور در کشورمان نیستند، باید به کشور خود بازگردند.
چهارشنبه, 08 آذر 1402 ساعت 16:48

اگر «توماج» در عصر پهلوی بود! + عکس

توماج صالحی رپری است که چندی پیش، حکم اولیه او به حبس تقلیل یافت و پس از آن علیرغم جنجال فراوان، با قرار وثیقه آزاد شد. اگر چنین اتفاقی در دوران پهلوی می‌افتاد، واکنش رژیم در مواجهه با او چگونه بود؟
صفحه1 از1782