شاید کمتر کسی بداند «امیرکبیر» که بسیاری او را به کیاست و زمامداری حکومت در تاریخ می شناسند، زمانی روزنامه نگارِ روزنامه ای بود که خود در ایران تاسیس کرد. «وقایع اتفاقیه» که امروز سالگرد انتشار نخستین شماره آن در ایران به سال ۱۲۲۹ شمسی است، توسط میرزا محمدتقی‌خان فراهانی…
زلزله مهیب و ویرانگر سوریه باعث فرار حدود ۲۰ زندانی از یک زندان در شمال غرب این کشور شد؛ زندانیانی که احتمال می رود از اعضای گروه تروریستی داعش باشند.
سه شنبه, 18 بهمن 1401 ساعت 10:28

تمجید پلیس از سریال پوست شیر

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس کشور گفت: طبیعتا در فرآیند تولید آثار پلیسی که نتیجه دلخواه کارگردان و البته حفظ ملاحظات سازمانی و قوانین پلیس باشد امکان تطبیق عین به عینِ قواعد هنرهای نمایشی با محدودیت‌هایی مواجه است، این محدودیت نه ناشی از سانسور یا تشدید نظارت بلکه تعاملی است…
کلیسای شیطان‌پرستان حادثه ترکیه را شروع حوادث آخرالزمانی دانسته است و وعده اتفاقات بیشتری را در ۱۳ فوریه داده است.
سه شنبه, 18 بهمن 1401 ساعت 09:26

بارش برف و باران و کاهش دما در کشور

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران، کاهش دما، یخبندان و لغزندگی جاده‌ها خبر داد.
سازمان جهانی بهداشت می‌گوید تعداد قربانیان زمین‌لرزه بزرگ جنوب ترکیه و شمال‌غرب سوریه ممکن است حتی هشت برابر شود.
استاد اخلاق گفت: قوۀ قضاییۀ پررنگ، برای جایی است که زندگی جمعی در آنجا پررنگ نیست، اگر قوۀ قضاییه پرکار شد، به‌خاطر این است که زندگی جمعی رونق ندارد و مساجد کم‌کار هستند؛ یعنی مساجد آن کارکرد لازم خودشان را هنوز پیدا نکرده‌اند.
یکشنبه, 16 بهمن 1401 ساعت 11:15

ویدئو| حجم برف در مرز کیله سردشت

اعضای شورای شهر تهران افزایش ۲۰ درصدی عوارض طرح ترافیک درسال ۱۴۰۲ را تصویب کردند.
یکشنبه, 16 بهمن 1401 ساعت 08:45

سامانه بارشی جدید وارد کشور می‌شود

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی جدید به غرب کشور،طی فردا (۱۷ بهمن)، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در مناطق گرمسیر و بارش برف در مناطق سردسیر خبر داد.
صفحه1 از1715