با انتشار گزارش پزشکی قانونی ابعاد دیگری از خلاف گویی پدر و وکیل خانواده مهسا امینی مشخص شده است.
واکنش برخی از کاربران توییتر به پخش نشدن سخنرانی علی اکبر رائفی پور استاد دانشگاه و تحلیلگر ارشد در اجتماع عید بیعت روز گذشته در میدان امام حسین علیه السلام تهران از صداوسیما را در ادامه بخوانید:
توضیحات مادر سارینا اسماعیل‌زاده درباره علت مرگ دخترش را مشاهده می‌کنید.
با استناد به مدارک پزشکی بیمارستانی، بررسی سی تی اسکن مغز و ریه، نتایج معاینه ظاهری جسد و کالبدگشایی، آزمایشات آسیب شناسی، فوت مرحومه مهسا امینی ناشی از اصابت ضربه به سر و اعضا و عناصر حیاتی بدن نبوده است.
دادستان کشور گفت: ابلاغ کردم اگر دستگیر شدگان جوانان کم سن و سال هستند، برای آنها برنامه‌ای تبیین کنند، آنها فرزندان ما هستند، نباید به گونه‌ای با آنها رفتار شود که از ما فاصله بگیرند.
جشن مردمی عید بیعت ۱۴۰۱ با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و هم‌خوانی سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در حالی که میدان آیینی امام حسین علیه‌السلام مملو از جمعیت بود، آغاز شد.
مامور مرزبانی فراجا استواریکم خالص خمر در مرز نگور به شهادت رسید.
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد که هیچ ضرب و جرح و برخورد فیزیکی با خانم مهسا امینی صورت نگرفته است.
جشن بزرگ منتظران ظهور با حضور هزاران نفر از ارادتمندان و عاشقان امام زمان(عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
سازمان بهشت زهرا (س) در خصوص جواز دفن «نیکا شاکرمی» اطلاعیه‌ای را صادر کرد.
چهارشنبه, 13 مهر 1401 ساعت 11:03

با مهران مدیری در عالم خواب و بیداری

آقای مهران مدیری آیا اطلاع دارد که چه مقدار از اموال مردم در این آشوبگری‌ها از بین رفته است؟ آیا اصلاً تفاوت بین اعتراض و آشوب را درک می‌کند یا خیر؟ و در نهایت این که از نظر او، «مردم» دقیقاً چه کسانی هستند؟ این مسائل بشدت ذهنم را به…
در روزهای گذشته یکی از زائران قطع نخاعی که پزشکان از درمان او ناامید شده بودند، در حرم امام حسین علیه‌السلام شفا گرفت.
صفحه1 از1648